MECZ
30.10.17 | 1. runda | Ilya Vasilyev | Essa Qabazard | 6-2, 6-4 | Kuwait F1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ilya Vasilyev | Essa Qabazard | |
1. podanie % | 27/62 (44%) | 32/59 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/27 (74%) | 17/32 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/35 (51%) | 12/27 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/59 (51%) | 24/62 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Double foul | 10 | 9 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kuwejt
24.10.01, 22 lat
24.10.01, 22 lat
Ilya Vasilyev vs. Essa Qabazard - Wzajemne mecze
30.10.17 | 1. runda | Ilya Vasilyev | Essa Qabazard | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Kuwait F1 | twarda |
Ilya Vasilyev form & Essa Qabazard form
Ilya Vasilyev - ostatnie mecze
Italy F13 - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Hugo Grenier | - | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
18.04.18 2. runda | vs. Johan Nikles | 4-6, 0-1, - Ilya Vasilyev - krecz | szczegóły meczu | |
16.04.18 1. runda | vs. Michal Dembek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
10.04.18 1. runda | vs. Michal Dembek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Vladislav Melnic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F5 - ceglana | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Fabrizio Ornago | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - ceglana | ||||
31.01.18 1. runda | vs. Alessandro Petrone | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
13.12.17 2. runda | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.17 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
28.11.17 1. runda | vs. Jose Olivares | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kuwait F1 - twarda | ||||
01.11.17 2. runda | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda | vs. Essa Qabazard | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - ceglana | ||||
01.10.17 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.17 1. runda klasyf. | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
27.09.17 2. runda | vs. Vladyslav Manafov | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda | vs. Artem Smirnov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
21.09.17 Ćwierćfinał | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.17 2. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Olexiy Kolisnyk | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Dante Gennaro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.17 1. runda | vs. Santiago Maresca | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
08.09.17 Ćwierćfinał | vs. Bastian Trinker | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.17 2. runda | vs. Horst Rieder | 7-64, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.17 1. runda | vs. Gregorio Cordonnier | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
31.08.17 2. runda | vs. Timur Kiuamov | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Arturs Lazdins | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Essa Qabazard - ostatnie mecze
M15 Zahra - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Petr Nesterov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Matteo Lavizzari | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Guiyang - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Jin Gu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lukas Rohseano | 7-65, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kylel Gillam | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Can Ayral | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Rockstroh | 2-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Hesselmann | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-0, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Al - twarda | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Palaphoom Kovapitukted | 0-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
27.10.22 2. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.22 1. runda | vs. Rafael Giotis | 0-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Daniil Ostapenkov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Dogeon Park | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Stefano Papagno | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Enrico Giacomini | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Sean Hess | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alexander Pundel | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Joe Misrahi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Chirag Duhan | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Rishabdev Raman | 6-0, 4-1, Rishabdev Raman - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Damien Salvestre | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Enzo Wallart | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |