MECZ
08.08.17 | 1. runda | Ilya Vasilyev | Alexander Boborykin | 6-4, 6-1 | Russia F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ilya Vasilyev | Alexander Boborykin | |
1. podanie % | 36/52 (69%) | 32/52 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/36 (69%) | 19/32 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/52 (48%) | 18/52 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/104 (57%) | 45/104 (43%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
03.06.96, 27 lat
20868 $
03.06.96, 27 lat
20868 $
Ilya Vasilyev vs. Alexander Boborykin - Wzajemne mecze
08.08.17 | 1. runda | Ilya Vasilyev | Alexander Boborykin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Russia F6 | ceglana |
15.02.16 | 1. runda klasyf. | Alexander Boborykin | Ilya Vasilyev | 7-5, 4-0, Alexander Boborykin - krecz | szczegóły meczu | Israel F2 | twarda |
Ilya Vasilyev form & Alexander Boborykin form
Ilya Vasilyev - ostatnie mecze
Italy F13 - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Hugo Grenier | - | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
18.04.18 2. runda | vs. Johan Nikles | 4-6, 0-1, - Ilya Vasilyev - krecz | szczegóły meczu | |
16.04.18 1. runda | vs. Michal Dembek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
10.04.18 1. runda | vs. Michal Dembek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Vladislav Melnic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F5 - ceglana | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Fabrizio Ornago | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - ceglana | ||||
31.01.18 1. runda | vs. Alessandro Petrone | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
13.12.17 2. runda | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.17 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
28.11.17 1. runda | vs. Jose Olivares | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kuwait F1 - twarda | ||||
01.11.17 2. runda | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda | vs. Essa Qabazard | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Almaty Challenger - ceglana | ||||
01.10.17 2. runda klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.17 1. runda klasyf. | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
27.09.17 2. runda | vs. Vladyslav Manafov | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda | vs. Artem Smirnov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
21.09.17 Ćwierćfinał | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.17 2. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Olexiy Kolisnyk | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F34 - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Dante Gennaro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.17 1. runda | vs. Santiago Maresca | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
08.09.17 Ćwierćfinał | vs. Bastian Trinker | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.17 2. runda | vs. Horst Rieder | 7-64, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.17 1. runda | vs. Gregorio Cordonnier | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turkey F32 - ceglana | ||||
31.08.17 2. runda | vs. Timur Kiuamov | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Arturs Lazdins | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Alexander Boborykin - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Haoyuan Huang | - Alexander Boborykin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eirik Groener | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lev Levyatov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
30.07.21 1. runda | vs. Michal Dembek | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 Klasyf. | vs. Ondrej Horak | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Pavel Verbin | 6-75, 7-62, 11-9 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 Klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Danial Rakhmatullayev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
09.03.21 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ilia Simakin | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Fermin Tenti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Kevin Portmann | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Aleksandr Bulitski | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Alexander Vasilenko | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Anton Chekhov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.19 Klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Danil Ozernoy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F39 - ceglana | ||||
08.12.18 Ćwierćfinał | vs. Pavel Kotov | 6-2, 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
07.12.18 2. runda | vs. Ronald Slobodchikov | 7-64, 2-6, 7-64 | szczegóły meczu |