MECZ
12.11.19 | 1. runda | Illya Beloborodko | Dalibor Svrcina | 2-6, 7-65, 6-2 | M15 Milovice | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Illya Beloborodko | Dalibor Svrcina | |
1. podanie % | 54/87 (62%) | 56/89 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/54 (69%) | 34/56 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/33 (45%) | 18/33 (55%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 4/5 (80%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/89 (42%) | 35/87 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/176 (51%) | 87/176 (49%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 6 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-4 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Illya Beloborodko | 2-4 | |
0-0 | ||
2-6 |
2 | ||
Illya Beloborodko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-1 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0 | ||
Illya Beloborodko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Illya Beloborodko | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Dalibor Svrcina | |
0-0 | ||
Illya Beloborodko | 2-4 | |
3-4 | Dalibor Svrcina | |
4-5 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Illya Beloborodko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
5-6 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Illya Beloborodko | 6-6 | |
0-0, 2-0, 4-2, 5-4 | ||
7-65 |
3 | ||
Illya Beloborodko | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0 | ||
Illya Beloborodko | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Illya Beloborodko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Illya Beloborodko | 5-2 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
Illya Beloborodko | 6-2 | |
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Illya Beloborodko vs. Dalibor Svrcina - Wzajemne mecze
11.11.20 | 1. runda | Dalibor Svrcina | Illya Beloborodko | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
12.11.19 | 1. runda | Illya Beloborodko | Dalibor Svrcina | 2-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Milovice | halowa |
Illya Beloborodko form & Dalibor Svrcina form
Illya Beloborodko - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Maxim Mrva | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Milosz Sroka | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ryoto Tachi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Lasse Poertner | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joe Tyler | 6-77, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Marek Gengel | 4-2, Marek Gengel - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Alessandro Coccioli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Lorusso | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gagan Rakesh Vimal | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. A.j. Catanzariti | 6-77, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 2-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Sean Hodkin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Max Wiskandt | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Lasse Poertner | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Pietro Orlando Fellin | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Uslar - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Jeremy Schifris | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Mika Lipp | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Jiri Barnat | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Henri Squire | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Dalibor Svrcina - ostatnie mecze
New Delhi - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - krecz | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
23.09.23 2. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stanford Challenger - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |