MECZ
03.10.19 | 2. runda | Ilarion Danilchenko | Gabriele Maria Noce | 6-4, 2-6, 6-2 | M15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ilarion Danilchenko | Gabriele Maria Noce | |
1. podanie % | 61/87 (70%) | 57/88 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/61 (64%) | 37/57 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/26 (42%) | 12/31 (39%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/88 (44%) | 37/87 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/175 (51%) | 86/175 (49%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Ilarion Danilchenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ilarion Danilchenko | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-30 | ||
Ilarion Danilchenko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
4-2 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-30 | ||
Ilarion Danilchenko | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-4 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilarion Danilchenko | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0 | ||
Ilarion Danilchenko | 0-1 | |
1-1 | Gabriele Maria Noce | |
Ilarion Danilchenko | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
2-2 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ilarion Danilchenko | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
2-4 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilarion Danilchenko | 2-5 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0 | ||
Ilarion Danilchenko | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0 | ||
Ilarion Danilchenko | 2-1 | |
3-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilarion Danilchenko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-15 | ||
Ilarion Danilchenko | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
Rosja
30.08.01, 22 lat
30.08.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ilarion Danilchenko vs. Gabriele Maria Noce - Wzajemne mecze
03.10.19 | 2. runda | Ilarion Danilchenko | Gabriele Maria Noce | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Tabarka | ceglana |
Ilarion Danilchenko form & Gabriele Maria Noce form
Ilarion Danilchenko - ostatnie mecze
M15 Cancun - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Cameron Green | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Cameron Green | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Ignacio Vinas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Octavio Volpi | 6-4, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Yashdeep Singh Duggal | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Julian Cundom | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 2. runda klasyf. | vs. Niccolo Inserra | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Franco Feitt | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Moritz Thiem | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |
Gabriele Maria Noce - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pozzuoli - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forli - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pescara - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
01.07.23 Ćwierćfinał | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Chieti - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |