MECZ
03.07.17 | 1. runda klasyf. | Igor Solomatin | Luke Issajenko | 6-4, 6-2 | Egypt F19 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
16.12.98, 25 lat
16.12.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
05.04.99, 24 lat
05.04.99, 24 lat
Igor Solomatin vs. Luke Issajenko - Wzajemne mecze
03.11.19 | 1. runda klasyf. | Igor Solomatin | Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
03.07.17 | 1. runda klasyf. | Igor Solomatin | Luke Issajenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Egypt F19 | twarda |
Igor Solomatin form & Luke Issajenko form
Igor Solomatin - ostatnie mecze
M15 Pescara - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Perugia - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 L'Aquila - ceglana | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
28.09.20 1. runda klasyf. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
25.08.20 Klasyf. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.09.20 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.20 1. runda | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | szczegóły meczu | |
18.09.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Luke Issajenko - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Julien De Cuyper | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Carles Hernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 2. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 1-4, - Luke Issajenko - krecz | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anwar Elkamony | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Le Tian Wang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F45 - twarda | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Zakaria Ben Brahim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F44 - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F43 - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Pavel Katliarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F42 - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Carlone | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F38 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sami Achour | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F37 - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Marco Zocastello | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Yash Vardhan Singh | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F32 - twarda | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F31 - twarda | ||||
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F14 - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. George Foster | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Terence Das | - Luke Issajenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Egypt F21 - twarda | ||||
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Didenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - twarda | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Ragy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Junior A. Ore | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Igor Solomatin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F18 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F50 - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Catalin Marasin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F49 - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Martin Iliev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F48 - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
10.03.14 2. runda klasyf. | vs. Keelan Oakley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |