MECZ
12.12.17 | 1. runda | Igor Smilansky | Nikolay Kolobaev | 6-3, 2-6, 6-4 | Israel F18 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Igor Smilansky | Nikolay Kolobaev | |
1. podanie % | 55/75 (73%) | 47/82 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/55 (71%) | 30/47 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/20 (35%) | 22/35 (63%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/82 (37%) | 29/75 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/157 (48%) | 81/157 (52%) |
Double foul | 6 | 3 |
Asy | 0 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
01.05.98, 25 lat
01.05.98, 25 lat
Igor Smilansky vs. Nikolay Kolobaev - Wzajemne mecze
12.12.17 | 1. runda | Igor Smilansky | Nikolay Kolobaev | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F18 | twarda |
07.06.17 | 1. runda | Igor Smilansky | Nikolay Kolobaev | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F9 | twarda |
13.03.17 | Klasyf. | Igor Smilansky | Nikolay Kolobaev | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F1 | twarda |
Igor Smilansky form & Nikolay Kolobaev form
Igor Smilansky - ostatnie mecze
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Dusan Rajic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Matija Samardzic | 6-3, 2-0, Matija Samardzic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
04.05.21 Klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ori Maior | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Setubal - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Pedro Araujo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Leopold Zima | 6-2, 6-75, 8-10 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
21.08.20 1. runda | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Yshai Oliel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Alexander Gaponenko | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Edan Leshem | 3-6, 1-5, - Igor Smilansky - krecz | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Jordan Hasson | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Piotr Grynkowski | 0-3, - Igor Smilansky - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Roee Benya | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
15.06.19 Półfinał | vs. Yshai Oliel | 3-2, - Igor Smilansky - krecz | szczegóły meczu | |
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Erik Crepaldi | 7-62, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Yannai Barkai | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Dominik Boehler | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Chien-Hsun Lo | 3-6, 0-1, - Igor Smilansky - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Oberentfelden - dywanowa | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Jakub Paul | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Gibril Diarra | 4-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Thailand F9 - twarda | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Ching-Mou Yu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F8 - twarda | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Billy Harris | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Thailand F7 - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Nikolay Kolobaev - ostatnie mecze
Russia F7 - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dmitry Myagkov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - ceglana | ||||
06.08.18 2. runda klasyf. | vs. Semen Pankin | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nevo Gabriely | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Albano Olivetti | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Guy Dagan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.18 Klasyf. | vs. Yair Sarouk | 7-63, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Guy Michelevitz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Cameron Green | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Tzachi Cohen | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
29.04.18 Klasyf. | vs. Ori Maior | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 2. runda klasyf. | vs. Dan Rubin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Shahar Elbaz | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.04.18 Klasyf. | vs. Roee Benya | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Raz Haviv | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
22.03.18 2. runda | vs. Harri Heliovaara | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.18 1. runda | vs. Jordan Hasson | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.18 Klasyf. | vs. Roee Benya | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
13.03.18 Klasyf. | vs. Orel Ovil | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ilya Filichev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
04.03.18 Klasyf. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Roy Ofer | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.03.18 2. runda klasyf. | vs. Omer Touchmair | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Igor Smilansky | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Damien Bayard | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |