MECZ
24.05.16 | 1. runda | Igor Smilansky | Guy Michelevitz | 6-4, 6-2 | Israel F8 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Igor Smilansky | Guy Michelevitz | |
1. podanie % | 32/49 (65%) | 49/67 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/32 (63%) | 22/49 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/17 (53%) | 9/18 (50%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/67 (54%) | 20/49 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
23.07.88, 35 lat
23.07.88, 35 lat
Igor Smilansky vs. Guy Michelevitz - Wzajemne mecze
24.05.16 | 1. runda | Igor Smilansky | Guy Michelevitz | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F8 | twarda |
Igor Smilansky form & Guy Michelevitz form
Igor Smilansky - ostatnie mecze
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Dusan Rajic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Matija Samardzic | 6-3, 2-0, Matija Samardzic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
04.05.21 Klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ori Maior | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Setubal - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Pedro Araujo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Leopold Zima | 6-2, 6-75, 8-10 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
21.08.20 1. runda | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Yshai Oliel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Alexander Gaponenko | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Edan Leshem | 3-6, 1-5, - Igor Smilansky - krecz | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Jordan Hasson | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Piotr Grynkowski | 0-3, - Igor Smilansky - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Roee Benya | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
15.06.19 Półfinał | vs. Yshai Oliel | 3-2, - Igor Smilansky - krecz | szczegóły meczu | |
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Erik Crepaldi | 7-62, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Yannai Barkai | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Dominik Boehler | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Chien-Hsun Lo | 3-6, 0-1, - Igor Smilansky - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Oberentfelden - dywanowa | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Jakub Paul | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Gibril Diarra | 4-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Thailand F9 - twarda | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Ching-Mou Yu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F8 - twarda | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Billy Harris | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Thailand F7 - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Guy Michelevitz - ostatnie mecze
Israel F13 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ross Watson | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Rotem Sobol | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ido Zerah | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Omer Touchmair | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
28.04.18 2. runda klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Alexis Canter | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Balazs Balassa | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Yankel Zemel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
03.03.18 2. runda klasyf. | vs. Shahar Elbaz | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Marko Vejnovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Aaron Schmid | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Ram Kapach | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Ron Mansdorf | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Ram Kapach | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Daniel Dudockin | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |