MECZ
17.10.17 | 1. runda | Igor Smilansky | Emmanuel Luria | 6-1, 4-6, 6-4 | Israel F13 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Igor Smilansky | Emmanuel Luria | |
1. podanie % | 44/81 (54%) | 43/78 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/44 (73%) | 27/43 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/37 (49%) | 16/35 (46%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/78 (45%) | 31/81 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/159 (53%) | 74/159 (47%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 8 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
29.07.98, 25 lat
29.07.98, 25 lat
Igor Smilansky vs. Emmanuel Luria - Wzajemne mecze
17.10.17 | 1. runda | Igor Smilansky | Emmanuel Luria | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F13 | twarda |
Igor Smilansky form & Emmanuel Luria form
Igor Smilansky - ostatnie mecze
M15 Ulcinj - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Dusan Rajic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Matija Samardzic | 6-3, 2-0, Matija Samardzic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
04.05.21 Klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ori Maior | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Setubal - twarda | ||||
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Pedro Araujo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Leopold Zima | 6-2, 6-75, 8-10 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
21.08.20 1. runda | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Yshai Oliel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Alexander Gaponenko | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Edan Leshem | 3-6, 1-5, - Igor Smilansky - krecz | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Jordan Hasson | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Piotr Grynkowski | 0-3, - Igor Smilansky - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Roee Benya | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
15.06.19 Półfinał | vs. Yshai Oliel | 3-2, - Igor Smilansky - krecz | szczegóły meczu | |
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Erik Crepaldi | 7-62, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Yannai Barkai | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Dominik Boehler | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Chien-Hsun Lo | 3-6, 0-1, - Igor Smilansky - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Oberentfelden - dywanowa | ||||
06.02.19 1. runda | vs. Jakub Paul | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Gibril Diarra | 4-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
Thailand F9 - twarda | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Ching-Mou Yu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Thailand F8 - twarda | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Billy Harris | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Thailand F7 - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Emmanuel Luria - ostatnie mecze
M15 Jerusalem - twarda | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Pretoria - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
26.03.19 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
Greece F8 - twarda | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Greece F7 - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |