Argentyna
05.01.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Argentyna
09.02.97, 27 lat
Argentyna
14.06.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Argentyna
19.01.98, 26 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ignacio Monzon/Fermin Tenti vs. Felipe Derdoy/Lautaro Agustin Falabella - Wzajemne mecze
24.09.18 | Ćwierćfinał | Ignacio Monzon/Fermin Tenti | Felipe Derdoy/Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | Bolivia F3 | ceglana |
Ignacio Monzon form & Felipe Derdoy form
Ignacio Monzon/Fermin Tenti - ostatnie mecze
M15 Santa - ceglana |
02.12.23 Finał | vs. Tomas Farjat/Arklon Huertas Del Pino | 7-64, 3-6, 8-10 | | szczegóły meczu |
01.12.23 Półfinał | vs. Pranav Kumar/Noah Schachter | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ezequiel Simonit/Rafael Tosetto | 6-3, 4-6, 10-4 | | szczegóły meczu |
28.11.23 1. runda | vs. Estaban Davila/Gino Romano | 6-3, 7-5 | | szczegóły meczu |
M15 Santa - ceglana |
25.11.23 Półfinał | vs. Tomas Farjat/Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nicolas Bruna/Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 4-6, 10-8 | | szczegóły meczu |
21.11.23 1. runda | vs. Felipe De Dios/Manuel Mouilleron Salvo | 7-63, 7-5 | | szczegóły meczu |
M15 Cochabamba - ceglana |
17.11.23 Półfinał | vs. Brandon Perez/Alan Fernando Rubio Fierros | 6-72, 5-7 | | szczegóły meczu |
16.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola/Nicolas Villalon | 7-5, 6-1 | | szczegóły meczu |
15.11.23 1. runda | vs. Jorge Andres Rodriguez/Pablo Serrano Gonzalez | 7-62, 6-2 | | szczegóły meczu |
M15 Villa - ceglana |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mateo Del Pino/Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-66, 5-10 | | szczegóły meczu |
31.10.23 1. runda | vs. Lorenzo Gagliardo/Franco Roncadelli | 7-5, 6-2 | | szczegóły meczu |
Buenos Aires - ceglana |
21.06.22 1. runda | vs. Matias Franco Descotte/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 4-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
M15 Cairo - ceglana |
21.05.22 Finał | vs. Alessandro Bellifemine/Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 10-6 | | szczegóły meczu |
20.05.22 Półfinał | vs. Max Alcala Gurri/Bruno Pujol Navarro | 6-4, 3-6, 11-9 | | szczegóły meczu |
18.05.22 Ćwierćfinał | vs. Victor Bini/Joao Pedro Drumond Ribeiro | 6-2, 6-2 | | szczegóły meczu |
M15 Cairo - ceglana |
13.05.22 Półfinał | vs. Makoto Ochi/Seita Watanabe | 6-73, 4-6 | | szczegóły meczu |
12.05.22 Ćwierćfinał | vs. Philip Bachmaier/Ilya Rudiukov | 6-4, 6-4 | | szczegóły meczu |
10.05.22 1. runda | vs. Amr Elsayed/Sherif Makhlouf | 6-3, 6-2 | | szczegóły meczu |
M15 Cairo - ceglana |
03.05.22 1. runda | vs. Philip Bachmaier/Ilya Rudiukov | 6-2, 1-6, 4-10 | | szczegóły meczu |
M15 Antalya - ceglana |
20.05.21 Ćwierćfinał | vs. Orlando Luz/Gabriel Roveri Sidney | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
18.05.21 1. runda | vs. Noel Larwig/Bastien Presuhn | 6-3, 4-6, 10-7 | | szczegóły meczu |
M15 Antalya - ceglana |
15.05.21 Finał | vs. Orlando Luz/Gabriel Roveri Sidney | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
14.05.21 Półfinał | vs. Nick Hardt/Naoki Nakagawa | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
13.05.21 Ćwierćfinał | vs. Cezar Cretu/Dragos Nicolae Madaras | 7-64, 6-0 | | szczegóły meczu |
11.05.21 1. runda | vs. Ivan Kazakov/Danylo Veremeychuk | 6-1, 7-65 | | szczegóły meczu |
M15 Porec - ceglana |
10.03.21 1. runda | vs. Luka Mikrut/Dino Prizmic | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
M15 Cairo - ceglana |
01.12.20 1. runda | vs. Anirudh Chandrasekar/Manish Sureshkumar | 7-5, 0-6, 2-10 | | szczegóły meczu |
M15 Cairo - ceglana |
26.11.20 Ćwierćfinał | vs. Juan Bautista Otegui/Juan Pablo Paz | 1-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
24.11.20 1. runda | vs. Tarun Chilakalapudi/Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 6-1, 6-1 | | szczegóły meczu |
Felipe Derdoy/Lautaro Agustin Falabella - ostatnie mecze
M15 Ulcinj - ceglana |
08.09.21 1. runda | vs. Oleksandr Ovcharenko/Juan Pablo Paz | 4-6, 6-2, 6-10 | | szczegóły meczu |
M15 Ulcinj - ceglana |
31.08.21 1. runda | vs. Duje Kekez/Gergely Madarasz | 3-6, 6-4, 15-17 | | szczegóły meczu |
M15 Cairo - ceglana |
05.08.21 Ćwierćfinał | vs. Menelaos Efstathiou/Sergis Kyratzis | 7-5, 5-7, 8-10 | | szczegóły meczu |
03.08.21 1. runda | vs. Quentin Folliot/Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 6-75, 11-9 | | szczegóły meczu |
M15 Junin - ceglana |
21.10.19 Ćwierćfinał | vs. Esteban Bruna/Nicolas Bruna | 3-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
21.10.19 1. runda | vs. Benjamin Denis Alarcon/Valentin Salomon | 6-2, 7-5 | | szczegóły meczu |
M15 Santiago - ceglana |
30.09.19 1. runda | vs. Leonardo Aboian/Guido Ivan Justo | 6-4, 2-6, 10-1 | | szczegóły meczu |
30.09.19 Ćwierćfinał | vs. Nicolas Bianchi/Luciano Doria | 2-6, 6-1, 1-10 | | szczegóły meczu |
M15 Koksijde - ceglana |
12.08.19 1. runda | vs. Alois Blondeel/Quin Verstegen | 6-1, 6-3 | | szczegóły meczu |
12.08.19 Ćwierćfinał | vs. Simon Beaupain/Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-1, - Felipe Derdoy/Lautaro Agustin Falabella - krecz | | szczegóły meczu |
M15 Buenos - ceglana |
06.05.19 1. runda | vs. Maximiliano Estevez/Victor Nunez | 3-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
M15 Pinamar - ceglana |
01.04.19 1. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri/Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 5-7 | | szczegóły meczu |
Bolivia F3 - ceglana |
24.09.18 Ćwierćfinał | vs. Ignacio Monzon/Fermin Tenti | 3-6, 6-74 | | szczegóły meczu |
24.09.18 1. runda | vs. Daniel Alejandro Ortiz/Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 6-1 | | szczegóły meczu |
Bolivia F2 - ceglana |
17.09.18 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida/Fernando Yamacita | 4-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Bolivia F1 - ceglana |
10.09.18 1. runda | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar/Franco Capalbo | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
Austria F6 - ceglana |
06.08.18 1. runda | vs. Mariano Kestelboim/Alejo Vilaro | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Austria F5 - ceglana |
30.07.18 1. runda | vs. Sandro Kopp/Vital Flurin Leuch | 7-65, 7-5 | | szczegóły meczu |
30.07.18 Półfinał | vs. Takuto Niki/Yuta Shimizu | 1-6, 6-4, 7-10 | | szczegóły meczu |
30.07.18 Ćwierćfinał | vs. Nerman Fatic/Kerim Subasic | Nerman Fatic/Kerim Subasic - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |