MECZ
25.07.19 | 2. runda | Ignacio Carou | Max Houkes | 7-5, 6-3 | M15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ignacio Carou | Max Houkes | |
1. podanie % | 45/75 (60%) | 36/68 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/45 (67%) | 22/36 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/30 (47%) | 9/32 (28%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/68 (54%) | 31/75 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/143 (57%) | 62/143 (43%) |
Double foul | 5 | 12 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ignacio Carou | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Ignacio Carou | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Ignacio Carou | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ignacio Carou | 2-4 | |
0-0 | ||
Ignacio Carou | 3-5 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Max Houkes | |
0-0 | ||
Ignacio Carou | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Max Houkes | |
0-0, 30-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Ignacio Carou | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
0-1 | Max Houkes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ignacio Carou | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-2 | Max Houkes | |
0-0 | ||
Ignacio Carou | 2-2 | |
3-2 | Max Houkes | |
Ignacio Carou | 3-3 | |
4-3 | Max Houkes | |
Ignacio Carou | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ignacio Carou vs. Max Houkes - Wzajemne mecze
25.07.19 | 2. runda | Ignacio Carou | Max Houkes | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Tabarka | ceglana |
Ignacio Carou form & Max Houkes form
Ignacio Carou - ostatnie mecze
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
16.03.24 Ćwierćfinał | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 2. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.03.24 1. runda | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Menzel | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Gustavo Heide | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
03.11.23 2. runda | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-4, - Ignacio Carou - krecz | szczegóły meczu | |
02.11.23 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 7-63 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vitek Horak | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Lautaro Midon | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
21.09.23 1. runda | vs. Igor Gimenez | 0-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Gustavo Heide | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Luis Jose Nakamine | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jasel Beltre | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Max Houkes - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Niccolo Catini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
01.03.24 Półfinał | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - krecz | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |