MECZ
24.11.19 | 1. runda klasyf. | Iacopo Sada | Giordan Kunz | 1-6, 6-2, 10-2 | M15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
02.10.97, 26 lat
02.10.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
14.01.98, 26 lat
14.01.98, 26 lat
Iacopo Sada vs. Giordan Kunz - Wzajemne mecze
24.11.19 | 1. runda klasyf. | Iacopo Sada | Giordan Kunz | 1-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Iacopo Sada form & Giordan Kunz form
Iacopo Sada - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Filiberto Fumagalli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Benoit Torcq | 7-64, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Augusto Virgili | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jakub Kroslak | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Attila Boros | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alexander Nielsen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Bidzinashvili | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mohamed Safwat | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Joshua Sheehy | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Federico Salomone | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Freddie Ridout | 6-2, 5-1, Freddie Ridout - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Erwin Troebinger | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Forli - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Ricca | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Gian Matias Di Natale | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Sciahbasi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Fernando Yamacita | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Alessandro Battiston | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Masiero | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Melih Anavatan | 1-6, 6-3, 10-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Artem Tiutiunov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.12.22 2. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.12.22 1. runda | vs. Andrej Radojicic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.12.22 Klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.12.22 2. runda klasyf. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Luka Veselic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Yeongseok Jeong | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Andrea Gola | 0-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu |
Giordan Kunz - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Luca Fantini | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Kristof Minarik | 0-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Giorgos Papadopoulos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Iacopo Sada | 6-1, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Adam Kovac | 7-61, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 2. runda klasyf. | vs. Jera Staley | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Billy Harris | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alex Ganchev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Adam Bronka | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - twarda | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Horgen - ceglana | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kevin Portmann | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
19.08.19 Klasyf. | vs. Maik Steiner | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Dominik Langmajer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Marlon Vankan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bolzano - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kai Lemstra | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ragazzi | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Vilnius - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Burak Bilgin | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Max Houkes | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Matvievici | 5-7, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. George Botezan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Oberentfelden - dywanowa | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Mirko Martinez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - ceglana | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Yohei Otsuka | 1-6, 2-3, - Giordan Kunz - krecz | szczegóły meczu |