MECZ
07.09.15 | 1. runda | Hyun-Woo Nam | Ji Sung Nam | 1-2, - krecz | Korea F7 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Hyun-Woo Nam vs. Ji Sung Nam - Wzajemne mecze
22.08.16 | 1. runda | Ji Sung Nam | Hyun-Woo Nam | 1-6, 7-64, 3-0, Ji Sung Nam - krecz | szczegóły meczu | Korea F6 | ceglana |
07.09.15 | 1. runda | Hyun-Woo Nam | Ji Sung Nam | 1-2, Ji Sung Nam - krecz | szczegóły meczu | Korea F7 | ceglana |
21.04.14 | 1. runda | Ji Sung Nam | Hyun-Woo Nam | 6-4, 1-0, Ji Sung Nam - krecz | szczegóły meczu | Korea F1 | twarda |
27.05.13 | Ćwierćfinał | Ji Sung Nam | Hyun-Woo Nam | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | Korea F4 | twarda |
24.09.12 | 1. runda | Hyun-Woo Nam | Ji Sung Nam | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Vietnam F6 | twarda |
Hyun-Woo Nam form & Ji Sung Nam form
Hyun-Woo Nam - ostatnie mecze
Korea F5 - ceglana | ||||
29.06.17 2. runda | vs. Hong Chung | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.17 1. runda | vs. Dong Ju Kim | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Korea F4 - twarda | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Seong-Gook Oh | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Korea F3 - twarda | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Jui-Chen Hung | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Korea F2 - twarda | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Daniel Nguyen | 3-6, - Hyun-Woo Nam - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F1 - twarda | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Nakjun Choi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.17 Klasyf. | vs. Dae-Hee Lee | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
25.04.17 1. runda | vs. Jae-Min Seol | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F4 - ceglana | ||||
18.04.17 1. runda | vs. Manuel Guinard | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 2. runda klasyf. | vs. Artem Dubrivnyy | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Dmytro Badanov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Thailand F5 - twarda | ||||
22.12.16 Ćwierćfinał | vs. Denis Yevseyev | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.12.16 2. runda | vs. Alexander Igoshin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.16 1. runda | vs. Danila Arsenov | 6-0, 2-0, Danila Arsenov - krecz | szczegóły meczu | |
19.12.16 Klasyf. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.16 2. runda klasyf. | vs. Sai Saran Reddy Byreddy | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Thailand F4 - twarda | ||||
14.12.16 2. runda | vs. Hong Chung | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.12.16 1. runda | vs. Jirat Navasirisomboon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.16 2. runda klasyf. | vs. Yuga Tashiro | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.16 Klasyf. | vs. Pavel Tsoy | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Korea F8 - ceglana | ||||
04.09.16 1. runda | vs. Jung-Woong Na | 1-4, - Hyun-Woo Nam - krecz | szczegóły meczu | |
Korea F7 - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda | vs. Sho Katayama | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Korea F6 - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda | vs. Ji Sung Nam | 6-1, 6-74, 0-3, - Hyun-Woo Nam - krecz | szczegóły meczu | |
Vietnam F3 - twarda | ||||
09.08.16 1. runda | vs. Takuto Niki | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.16 Klasyf. | vs. Kazuma Kawachi | Kazuma Kawachi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
08.08.16 2. runda klasyf. | vs. Alan Chang | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Vietnam F2 - twarda | ||||
03.08.16 1. runda | vs. Mohit Mayur Jayaprakash | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Jatin Dahiya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.08.16 Klasyf. | vs. Zhao-Tai Li | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gimcheon Challenger - twarda | ||||
19.07.16 1. runda | vs. Takuto Niki | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Ji Sung Nam - ostatnie mecze
M25 Mildura - trawiasta | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Alex Bolt | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-76, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Calum Puttergill | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Rinky Hijikata | 7-65, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Dane Sweeny | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Tristan Schoolkate | 7-69, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mac Kiger | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Orlando Luz | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron James Williams | 6-4, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bloomfield Hills - twarda | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Evan Zhu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Frazier Rengifo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palmas del - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gustavo Heide | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gwangju Challenger - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Dominik Palan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Max Purcell | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Shinji Hazawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Madrid Challenger - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-73, 6-79 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
03.04.23 Klasyf. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 7-611, 3-6 | szczegóły meczu |