MECZ
28.02.18 | 2. runda | Hyeon Chung | Ernesto Escobedo | 6-3, 6-1 | Acapulco | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Hyeon Chung | Ernesto Escobedo | |
1. podanie % | 30/47 (64%) | 19/44 (43%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/30 (73%) | 9/19 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/17 (76%) | 13/25 (52%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/44 (50%) | 12/47 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 6 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Hyeon Chung | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hyeon Chung | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hyeon Chung | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hyeon Chung | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hyeon Chung | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hyeon Chung | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hyeon Chung | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hyeon Chung | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Ernesto Escobedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Hyeon Chung vs. Ernesto Escobedo - Wzajemne mecze
27.08.19 | 1. runda | Hyeon Chung | Ernesto Escobedo | 3-6, 6-4, 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | New York | twarda |
28.02.18 | 2. runda | Hyeon Chung | Ernesto Escobedo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Acapulco | twarda |
Hyeon Chung form & Ernesto Escobedo form
Hyeon Chung - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 0-2, - Hyeon Chung - krecz | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ilkley Challenger - trawiasta | ||||
17.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Hyeon Chung - krecz | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - trawiasta | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Nuno Borges | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Surbiton Challenger - trawiasta | ||||
05.06.23 1. runda | vs. Andy Murray | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Jordan Thompson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.09.20 2. runda klasyf. | vs. Renzo Olivo | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Baptiste Crepatte | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prostejov Challenger - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
02.09.20 1. runda | vs. Lukas Rosol | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague II - ceglana | ||||
25.08.20 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mubadala World - twarda | ||||
20.12.19 2. runda | vs. Andrey Rublev | 6-75, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.12.19 1. runda | vs. Karen Khachanov | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Andrey Rublev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Milos Raonic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. David Goffin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Marin Cilic | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.19 1. runda | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Joao Sousa | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.19 3. runda | vs. Rafael Nadal | 3-6, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 2-6, 7-5, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-4, 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Klasyf. | vs. Mikael Ymer | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.19 2. runda klasyf. | vs. Stefano Napolitano | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Ofner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vancouver Challenger - twarda | ||||
15.08.19 3. runda | vs. Maxime Janvier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 2. runda | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 7-68, 6-3 | szczegóły meczu |
Ernesto Escobedo - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 7-63, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. August Holmgren | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ryan Dickerson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Antreas Djakouris | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 7-67, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Jordan Thompson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
04.02.24 | vs. August Holmgren | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Elmer Moller | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Orlando Luz | 7-67, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Max Houkes | 6-3, 4-3, Max Houkes - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Shinji Hazawa | 6-5, - Ernesto Escobedo - krecz | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. James Kent Trotter | 6-2, 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Zapopan - ceglana | ||||
13.10.23 Półfinał | vs. Ignacio Buse | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ryan Seggerman | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Ryuhei Azuma | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Oliver Crawford | 4-6, 1-2, - Ernesto Escobedo - krecz | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Denis Kudla | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Enzo Couacaud | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Bernard Tomic | 6-3, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Justin Boulais | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
17.09.23 | vs. Yi Zhou | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.09.23 | vs. Rigele Te | 6-1, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-3, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Colin Markes | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |