Hunter Johnson/Yates Johnson vs. Jody Maginley/Justin Roberts 05.03.2020

Hunter Johnson/Yates Johnson vs. Jody Maginley/Justin Roberts 05.03.2020 - M25 Las Vegas - porównanie

MECZ

05.03.201. rundaHunter Johnson/Yates Johnson Jody Maginley/Justin Roberts 6-4, 6-4 USA M25 Las twarda

STATYSTYKA MECZU

6-4

Hunter Johnson
USA
04.06.94, 25 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Antyle (NZL)
07.06.95, 24 lat







Jody Maginley
Yates Johnson
USA
02.06.94, 25 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Bahama
04.12.96, 23 lat




Justin Roberts
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Hunter Johnson/Yates Johnson vs. Jody Maginley/Justin Roberts - Wzajemne mecze

05.03.201. rundaHunter Johnson/Yates JohnsonJody Maginley/Justin Roberts6-4, 6-4 szczegóły meczuUSA M25 Las twarda

Hunter Johnson/Yates Johnson - ostatnie mecze

USA M25 Las - twarda
07.03.20
Półfinał
vs. Nicolas Barrientos/Junior A. Ore6-3, 3-6, 1-10 porażkaszczegóły meczu
06.03.20
Ćwierćfinał
vs. Mousheg Hovhannisyan/Alexander Sarkissian6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
05.03.20
1. runda
vs. Jody Maginley/Justin Roberts6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Columbus Challenger - halowa
26.02.20
1. runda
vs. Ruben Gonzales/Ruan Roelofse2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Canada Drummondville Challenger - halowa
20.02.20
Ćwierćfinał
vs. Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
19.02.20
1. runda
vs. Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen6-74, 6-4, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
USA M25 Naples - ceglana
12.02.20
1. runda
vs. Martin Damm/Toby Alex Kodat2-6, 6-3, 8-10 porażkaszczegóły meczu
USA M25 Palm - ceglana
06.02.20
1. runda
vs. Justin Butsch/Alex Rybakov7-5, 3-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
USA Newport Beach - twarda
28.01.20
1. runda
vs. Marius Copil/Christopher Eubanks7-5, 3-6, 8-10 porażkaszczegóły meczu
USA M25 Rancho - twarda
18.01.20
Półfinał
vs. Lloyd Glasspool/Alex Lawson2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
17.01.20
Ćwierćfinał
vs. Ian Dempster/Simon Freund6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
15.01.20
1. runda
vs. Austin Rapp/Evan Zhu4-6, 7-5, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
USA M25 Los - twarda
10.01.20
Ćwierćfinał
vs. Eduardo Nava/Emilio Nava4-6, 7-5, 6-10 porażkaszczegóły meczu
09.01.20
1. runda
vs. Courtney John Lock/Cristian Rodriguez2-6, 6-1, 13-11 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Champaign Challenger - halowa
14.11.19
Ćwierćfinał
vs. Christopher Eubanks/Kevin King6-75, 7-64, 8-10 porażkaszczegóły meczu
13.11.19
1. runda
vs. Ruben Gonzales/Ruan Roelofse4-6, 6-3, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
USA M25 Malibu - twarda
04.11.19
1. runda
vs. Felix Corwin/Reese Stalder5-7, 6-1, 8-10 porażkaszczegóły meczu
USA M25 Naples - ceglana
28.10.19
1. runda
vs. Alexander Cozbinov/David Fox6-710, 6-0, 7-10 porażkaszczegóły meczu
USA M25 Fort - twarda
21.10.19
Ćwierćfinał
vs. Jacob Fearnley/Alastair Gray Jacob Fearnley/Alastair Gray/Justin Roberts - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
21.10.19
Półfinał
vs. Harrison Adams/George Goldhoff4-6, 6-3, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
21.10.19
Finał
vs. Charlie Emhardt/Alfredo Perez6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
21.10.19
1. runda
vs. Ryan Peniston/Reese Stalder6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
USA M25 Claremont - twarda
07.10.19
1. runda
vs. Benjamin Sigouin/Reese Stalder6-73, 1-5, - Hunter Johnson/Yates Johnson - kreczporażkaszczegóły meczu
USA M25 Norman - twarda
30.09.19
Finał
vs. Sekou Bangoura/Lloyd Glasspool6-79, 2-6 porażkaszczegóły meczu
30.09.19
Ćwierćfinał
vs. Nathan Ponwith/Preston Touliatos6-3, 7-68 zwycięstwoszczegóły meczu
30.09.19
Półfinał
vs. Alexander Cozbinov/Evan Zhu6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
30.09.19
1. runda
vs. Julian Bradley/Mark Whitehouse6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Tiburon Challenger - twarda
26.09.19
1. runda
vs. John-Paul Fruttero/Denis Kudla6-3, 4-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
USA Columbus Challenger - halowa
18.09.19
1. runda
vs. Martin Redlicki/Jack Withrow4-6, 7-60, 5-10 porażkaszczegóły meczu
Spain M25 Donostia - ceglana
26.08.19
1. runda
vs. Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla5-7, 1-6 porażkaszczegóły meczu

Jody Maginley/Justin Roberts - ostatnie mecze

USA M25 Las - twarda
05.03.20
1. runda
vs. Hunter Johnson/Yates Johnson4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico M15 Cancun - twarda
22.02.20
Półfinał
vs. Igor Ribeiro Marcondes/Brandon Walkin1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
21.02.20
Ćwierćfinał
vs. Felipe Martinez Sarrasague/Kiranpal Pannu6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
20.02.20
1. runda
vs. George Goldhoff/Alfredo Perez7-610, 6-75, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico M15 Cancun - twarda
12.02.20
1. runda
vs. George Goldhoff/Alfredo Perez3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico M15 Cancun - twarda
07.02.20
Ćwierćfinał
vs. Mateus Alves (2001)/Igor Ribeiro Marcondes7-67, 6-72, 13-15 porażkaszczegóły meczu
06.02.20
1. runda
vs. Eduardo Ribeiro/Fernando Yamacita7-65, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA M25 Fayetteville - twarda
21.10.19
1. runda
vs. Jacob Dunbar/David Fox6-3, 3-6, 12-10 zwycięstwoszczegóły meczu
21.10.19
Półfinał
vs. Justin Butsch/Korey Lovett3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
21.10.19
Ćwierćfinał
vs. Austin Rapp/Preston Touliatos4-6, 7-65, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
USA M25 Waco - twarda
14.10.19
1. runda
vs. Jesper De Jong/Ryan Nijboer1-6, 6-3, 7-10 porażkaszczegóły meczu
Mexico M15 Cancun - twarda
15.07.19
1. runda
vs. Felix Corwin/David Fox4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico M15 Cancun - twarda
08.07.19
Finał
vs. Eric Hadigian/Tanner K Smith6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.19
1. runda
vs. Ivar Aramburu Contreras/Peter Bertran6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.19
Ćwierćfinał
vs. Alexander Jhun/Nicolas Moreno De Alboran6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.19
Półfinał
vs. Rikhardt Bierman/Ashwin Ryan Sharma6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico M15 Cancun - twarda
01.07.19
1. runda
vs. Gerardo Lopez Villasenor/Eduardo Roldan3-6, 6-3, 5-10 porażkaszczegóły meczu
Mexico M15 Cancun - twarda
24.06.19
Finał
vs. Axel Geller/Nicolas Mejia7-65, 1-6, 5-10 porażkaszczegóły meczu
24.06.19
1. runda
vs. Diego Bustamante/Wulfrano Martinez Mora Esdras6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
Ćwierćfinał
vs. Juan Alejandro Hernandez/Alan Fernando Rubio Fierros7-63, 1-6, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
Półfinał
vs. Ben Jones/Isaac Stoute6-3, 3-6, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
Canada Canada F5 - twarda
02.07.18
1. runda
vs. Alexios Halebian/Gary Kushnirovich2-6, 6-76 porażkaszczegóły meczu
Canada Canada F4 - twarda
25.06.18
Ćwierćfinał
vs. Alexis Galarneau/Benjamin Sigouin6-71, 6-3, 4-10 porażkaszczegóły meczu
25.06.18
1. runda
vs. Samuel Monette/Calvin Thalheimer6-4, 6-76, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Canada Canada F3 - twarda
18.06.18
Półfinał
vs. Alexios Halebian/Samuel Monette6-3, 3-6, 2-10 porażkaszczegóły meczu
18.06.18
1. runda
vs. Dane Dunlap/Richard Torres6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
18.06.18
Ćwierćfinał
vs. Steven Diez/Ricardo Rodriguez-Pace2-6, 6-4, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Canada Canada F5 - twarda
04.07.16
1. runda
vs. Christian Lakoseljac/David Volfson1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
USA USA F20 - ceglana
20.06.16
1. runda
vs. William Bushamuka/Nathan Pasha6-3, 5-7, 5-10 porażkaszczegóły meczu
USA USA F19 - ceglana
13.06.16
1. runda
vs. Hunter Callahan/Mikael Torpegaard2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<