MECZ
05.04.17 | 1. runda | Hunter Callahan | Fran Zvonimir Zgombic | 6-3, 6-1 | Greece F5 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Hunter Callahan | Fran Zvonimir Zgombic | |
1. podanie % | 28/40 (70%) | 28/47 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/28 (64%) | 15/28 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/12 (92%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/47 (53%) | 11/40 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/87 (62%) | 33/87 (38%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Hunter Callahan vs. Fran Zvonimir Zgombic - Wzajemne mecze
05.04.17 | 1. runda | Hunter Callahan | Fran Zvonimir Zgombic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Greece F5 | twarda |
Hunter Callahan form & Fran Zvonimir Zgombic form
Hunter Callahan - ostatnie mecze
USA F18 - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Juan Alejandro Hernandez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
USA F39 - halowa | ||||
29.11.17 2. runda | vs. Ryan Shane | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Samm Butler | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
USA F38 - halowa | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Alexander Sarkissian | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Vidit Vaghela | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
12.11.17 2. runda klasyf. | vs. Alex Lawson | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.17 1. runda klasyf. | vs. Neil Pauffley | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Thailand F9 - halowa | ||||
18.10.17 2. runda | vs. Ching-Mou Yu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.17 1. runda | vs. Punnakrit Kritakara | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Thailand F8 - twarda | ||||
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
Thailand F7 - twarda | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Kento Takeuchi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
USA F31 - twarda | ||||
22.09.17 Ćwierćfinał | vs. Henry Craig | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.17 2. runda | vs. Jacob Bullard | 4-0, Jacob Bullard - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
USA F30 - twarda | ||||
13.09.17 1. runda | vs. Laurens Verboven | 6-78, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canada F5 - twarda | ||||
31.08.17 2. runda | vs. Ante Pavic | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Alexander Day | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
USA F27 - twarda | ||||
12.08.17 Półfinał | vs. Or Ram-Harel | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.08.17 Ćwierćfinał | vs. Alfredo Perez | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.17 2. runda | vs. Alex Rybakov | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Eric James Johnson | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
USA F26 - twarda | ||||
04.08.17 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. David Nguyen | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
USA F25 - twarda | ||||
24.07.17 1. runda | vs. Sam Riffice | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
USA F24 - twarda | ||||
18.07.17 1. runda | vs. Harrison Adams | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
USA F22 - ceglana | ||||
29.06.17 2. runda | vs. Gonzalo Lama | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.06.17 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
USA F20 - ceglana | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 6-0, 6-75 | szczegóły meczu | |
USA F18 - ceglana | ||||
15.06.17 2. runda | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.17 1. runda | vs. Alexandru Gozun | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu |
Fran Zvonimir Zgombic - ostatnie mecze
Belarus F3 - twarda | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Sergey Betov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Belarus F2 - twarda | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Anil Yuksel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.18 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F11 - twarda | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Daniel Batista | 6-2, 3-6, - Fran Zvonimir Zgombic - krecz | szczegóły meczu | |
Portugal F10 - twarda | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
20.06.18 2. runda | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Tigre Hank | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Ben Patael | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
25.05.18 Ćwierćfinał | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.18 2. runda | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Dane Propoggia | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Alexander Erler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.18 1. runda | vs. Ken Onishi | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yann Marti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
France F9 - ceglana | ||||
02.05.18 1. runda | vs. Jonathan Kanar | 6-79, 5-7 | szczegóły meczu | |
France F7 - twarda | ||||
18.04.18 2. runda | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.18 1. runda | vs. Benjamin Pietri | 6-76, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tunisia F13 - twarda | ||||
06.04.18 Ćwierćfinał | vs. Jonathan Kanar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.18 2. runda | vs. Maxime Tchoutakian | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.04.18 1. runda | vs. Charles Bertimon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Greece F4 - twarda | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
17.03.18 Półfinał | vs. Tomas Barrios Vera | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.03.18 Ćwierćfinał | vs. Adrian Bodmer | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.03.18 1. runda | vs. Diego Matos | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.03.18 2. runda | vs. Jonathan Gray | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |