MECZ
31.10.17 | 1. runda | Hugo Grenier | Wilfredo Gonzalez | 6-4, 6-2 | Malaysia F3 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Hugo Grenier | Wilfredo Gonzalez | |
1. podanie % | 37/56 (66%) | 43/53 (81%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/37 (73%) | 19/43 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/19 (47%) | 5/10 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/53 (55%) | 20/56 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Hugo Grenier vs. Wilfredo Gonzalez - Wzajemne mecze
18.04.19 | 2. runda | Hugo Grenier | Wilfredo Gonzalez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
31.10.17 | 1. runda | Hugo Grenier | Wilfredo Gonzalez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Malaysia F3 | twarda |
Hugo Grenier form & Wilfredo Gonzalez form
Hugo Grenier - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-4, 4-1, Thanasi Kokkinakis - krecz | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 1. runda | vs. Alexandre Muller | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Roberto Bautista Agut | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Alexei Popyrin | 6-73, 7-68, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Maxime Cressy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 7-62, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Sebastian Korda | 3-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Felix Auger Aliassime | 1-6, 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Alexandre Muller | 2-6, 7-63, 4-6, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 5-7, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mark Lajal | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Moerani Bouzige | 6-4, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mate Valkusz | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Fabio Fognini | 7-62, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
08.10.23 Finał | vs. Constant Lestienne | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Dennis Novak | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Billy Harris | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Wilfredo Gonzalez - ostatnie mecze
M15 Anseong - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sukhee Ann | 6-1, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Tung-Lin Wu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
07.03.20 | vs. Malek Jaziri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 Klasyf. | vs. Igor Saveljic | 6-3, 6-710, 11-9 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Victoras Zervoudakis | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sahar Simon | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
14.09.19 | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.09.19 | vs. Federico Zeballos | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Federico Moreno | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Moritz Schaecher | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Marburg - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lasne - ceglana | ||||
02.07.19 Klasyf. | vs. Teodor Giusca | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Marcel Hornung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Alex Blumenberg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Hillel Rousseau | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Arklon Huertas Del Pino | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.05.19 Klasyf. | vs. Nicholas Bybel | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Matthew Mendez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Connor Farren | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Isaac Stoute | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.05.19 Klasyf. | vs. Jesse Flores | 6-1, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Gage Brymer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |