MECZ
09.06.18 | Półfinał | Hubert Hurkacz | Alessandro Giannessi | 6-4, 3-6, 6-3 | Poznan Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hubert Hurkacz | Alessandro Giannessi | |
1. podanie % | 56/85 (66%) | 57/80 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/56 (80%) | 43/57 (75%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/29 (45%) | 11/23 (48%) |
Zdobyte break-ball | 2/8 (25%) | 1/8 (13%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/80 (33%) | 27/85 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/165 (51%) | 81/165 (49%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Hubert Hurkacz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Hubert Hurkacz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Hubert Hurkacz | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hubert Hurkacz | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Hubert Hurkacz vs. Alessandro Giannessi - Wzajemne mecze
09.06.18 | Półfinał | Hubert Hurkacz | Alessandro Giannessi | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Poznan Challenger | ceglana |
Hubert Hurkacz form & Alessandro Giannessi form
Hubert Hurkacz - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
26.03.24 4. runda | vs. Grigor Dimitrov | 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.03.24 3. runda | vs. Sebastian Korda | 7-65, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.03.24 2. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Gael Monfils | 0-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ugo Humbert | 6-3, 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Christopher O'Connell | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 7-65, 6-74, 7-66 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Tallon Griekspoor | 7-65, 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Jiri Lehecka | 6-3, 6-79, 7-69 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Ugo Humbert | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tomas Machac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Sergey Fomin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
24.01.24 Ćwierćfinał | vs. Daniil Medvedev | 6-74, 6-2, 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 4. runda | vs. Arthur Cazaux | 7-66, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.01.24 3. runda | vs. Ugo Humbert | 3-6, 6-1, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 6-79, 6-1, 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Omar Jasika | 7-64, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
07.01.24 Finał | vs. Alexander Zverev | 7-63, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 Półfinał | vs. Adrian Mannarino | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.01.24 Ćwierćfinał | vs. Zhizhen Zhang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Turin - halowa | ||||
16.11.23 | vs. Novak Djokovic | 6-71, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 | vs. Taylor Harry Fritz | 6-3, Taylor Harry Fritz - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Grigor Dimitrov | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 3. runda | vs. Francisco Cerundolo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Roberto Bautista Agut | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Sebastian Korda | 6-3, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu |
Alessandro Giannessi - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu |