MECZ
21.08.14 | 2. runda klasyf. | Hiroki Moriya | Ruben Bemelmans | 3-6, 6-4, 6-3 | New York | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Hiroki Moriya | Ruben Bemelmans | |
1. podanie % | 56/94 (60%) | 54/83 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/56 (68%) | 40/54 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/38 (47%) | 11/29 (38%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 3/10 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/94 (94%) | 89/83 (107%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Hiroki Moriya vs. Ruben Bemelmans - Wzajemne mecze
27.01.22 | 2. runda | Hiroki Moriya | Ruben Bemelmans | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Quimper Challenger | halowa |
20.08.19 | 1. runda klasyf. | Ruben Bemelmans | Hiroki Moriya | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | New York | twarda |
12.05.17 | Ćwierćfinał | Ruben Bemelmans | Hiroki Moriya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Seoul Challenger | twarda |
17.01.15 | Klasyf. | Ruben Bemelmans | Hiroki Moriya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
21.08.14 | 2. runda klasyf. | Hiroki Moriya | Ruben Bemelmans | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | New York | twarda |
Hiroki Moriya form & Ruben Bemelmans form
Hiroki Moriya - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Shintaro Imai | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Alex Bolt | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Omar Jasika | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Sam Ryan Ziegann | 3-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. James McCabe | 2-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Blake Mott | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Bolt | 6-2, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. James McCabe | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Maxime Chazal | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Arthur Fery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Yusuke Takahashi | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Steven Diez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Rigele Te | 3-6, 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Skander Mansouri | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Constant Lestienne | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Calum Puttergill | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Gillian Osmont | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Michael Mmoh | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Andres Martin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Fonio | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Fonio | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Yan Bai | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Ruben Bemelmans - ostatnie mecze
Antwerp - halowa | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ilkley Challenger - trawiasta | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Zizou Bergs | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunis Challenger - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda | vs. Zhizhen Zhang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
19.04.22 1. runda | vs. Henry Patten | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
16.04.22 Półfinał | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 Ćwierćfinał | vs. Charles Broom | 6-2, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.04.22 2. runda | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.04.22 1. runda | vs. Michael Shaw | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
28.03.22 Klasyf. | vs. Gijs Brouwer | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Fonio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.03.22 1. runda | vs. Marek Gengel | 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
Turin Challenger - halowa | ||||
28.02.22 1. runda | vs. Thomas Fabbiano | 7-5, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
24.02.22 2. runda | vs. Gilles Simon | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Forli 4 - halowa | ||||
15.02.22 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
11.02.22 Ćwierćfinał | vs. Zizou Bergs | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.22 2. runda | vs. Quentin Halys | 7-63, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.22 1. runda | vs. Maxime Janvier | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
27.01.22 2. runda | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.22 1. runda | vs. Roman Safiullin | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Bendigo Challenger - twarda | ||||
03.01.22 1. runda | vs. Vit Kopriva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Eckental Challenger - dywanowa | ||||
03.11.21 2. runda | vs. Jordan Thompson | 1-6, 1-3, - Ruben Bemelmans - krecz | szczegóły meczu | |
02.11.21 1. runda | vs. Tobias Simon | 6-76, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Quentin Halys | 6-78, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
04.10.21 1. runda | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
01.10.21 Ćwierćfinał | vs. Dennis Novak | 6-76, 6-76 | szczegóły meczu | |
30.09.21 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |