MECZ
05.08.17 | Półfinał | Hernan Casanova | Alexandar Lazarov | 5-3, - krecz | Romania F8 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hernan Casanova | Alexandar Lazarov | |
1. podanie % | 15/20 (75%) | 18/30 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 10/15 (67%) | 9/18 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 0/5 (0%) | 2/12 (17%) |
Zdobyte break-ball | 3/4 (75%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 19/30 (63%) | 10/20 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 29/50 (58%) | 21/50 (42%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Hernan Casanova vs. Alexandar Lazarov - Wzajemne mecze
24.08.19 | Półfinał | Hernan Casanova | Alexandar Lazarov | 4-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Curtea | ceglana |
05.08.17 | Półfinał | Hernan Casanova | Alexandar Lazarov | 5-3, Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | Romania F8 | ceglana |
28.07.17 | Półfinał | Hernan Casanova | Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Romania F7 | ceglana |
Hernan Casanova form & Alexandar Lazarov form
Hernan Casanova - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ignacio Buse | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Tristan Mccormick | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kuzey Cekirge | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Ryan Nijboer | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Clement Tabur | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Florent Bax | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Corentin Denolly | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Facundo Mena | 6-74, 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 2-0, Thiago Cigarran - krecz | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Gianluca Mager | 6-2, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Andrea Collarini | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Valerio Aboian | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Tristan Boyer | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Alexander Weis | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-0, - Hernan Casanova - krecz | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valentin Royer | 3-3, - Hernan Casanova - krecz | szczegóły meczu | |
Augsburg Challenger - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Lucas Gerch | 4-5, - Hernan Casanova - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Koksijde - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-5, 0-2, - Hernan Casanova - krecz | szczegóły meczu | |
16.08.23 2. runda | vs. Cesar Bouchelaghem | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tom Pisane | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Matteo Gigante | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu |
Alexandar Lazarov - ostatnie mecze
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
10.04.23 Klasyf. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.23 Klasyf. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.23 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - halowa | ||||
21.11.22 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Roanne Challenger - halowa | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
23.10.22 Finał | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.22 Półfinał | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 Finał | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.22 Półfinał | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |