MECZ
20.07.18 | Ćwierćfinał | Henri Laaksonen | Simone Bolelli | 3-6, 6-2, 6-4 | Bastad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Henri Laaksonen | Simone Bolelli | |
1. podanie % | 61/78 (78%) | 59/83 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/61 (57%) | 35/59 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/17 (71%) | 9/24 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/83 (47%) | 31/78 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/161 (53%) | 75/161 (47%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Henri Laaksonen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Simone Bolelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Henri Laaksonen | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Simone Bolelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Henri Laaksonen | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Simone Bolelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Henri Laaksonen | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Simone Bolelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Henri Laaksonen | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Simone Bolelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Henri Laaksonen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Simone Bolelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Henri Laaksonen | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Simone Bolelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Henri Laaksonen | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Simone Bolelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Henri Laaksonen | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Simone Bolelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Henri Laaksonen | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Simone Bolelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Henri Laaksonen | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Simone Bolelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Henri Laaksonen | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Simone Bolelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Henri Laaksonen | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Simone Bolelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Henri Laaksonen | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Henri Laaksonen vs. Simone Bolelli - Wzajemne mecze
20.07.18 | Ćwierćfinał | Henri Laaksonen | Simone Bolelli | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
28.10.14 | 1. runda | Simone Bolelli | Henri Laaksonen | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Geneva Challenger | halowa |
Henri Laaksonen form & Simone Bolelli form
Henri Laaksonen - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Cem Ilkel | 2-6, 1-3, - Henri Laaksonen - krecz | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Domingues | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-2, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jesse Flores | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 0-5, - Henri Laaksonen - krecz | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Jeremy Jahn | 6-75, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Pavel Kotov | 0-6, - Henri Laaksonen - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda | vs. Marko Topo | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe Challenger - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Hady Habib | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Otto Virtanen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Jerome Kym | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Troisdorf Challenger - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
12.05.23 Ćwierćfinał | vs. Nicolas Kicker | - | szczegóły meczu | |
10.05.23 2. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Dominic Stricker | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Federico Gaio | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Mensik | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vilnius Challenger - halowa | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 2-6, 0-0, - Henri Laaksonen - krecz | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
02.02.23 2. runda | vs. Raphael Collignon | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Simone Bolelli - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Lucas Pouille | 3-6, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.05.19 Klasyf. | vs. Go Soeda | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.05.19 2. runda klasyf. | vs. Dominik Koepfer | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Kamil Majchrzak | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Estoril - ceglana | ||||
28.04.19 Klasyf. | vs. Alexei Popyrin | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.04.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
Sophia Antipolis - ceglana | ||||
05.04.19 Ćwierćfinał | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.04.19 3. runda | vs. Lorenzo Sonego | 7-68, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.04.19 2. runda | vs. Peter Heller | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Marbella Challenger - ceglana | ||||
28.03.19 3. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.03.19 2. runda | vs. Calvin Hemery | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
27.02.19 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
19.02.19 1. runda | vs. Benoit Paire | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Maxime Janvier | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Muller | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
14.02.19 3. runda | vs. Mats Moraing | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.19 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.19 1. runda klasyf. | vs. Tatsuma Ito | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
02.01.19 2. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.01.19 1. runda | vs. Denis Istomin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.12.18 Klasyf. | vs. Sebastian Ofner | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.12.18 1. runda klasyf. | vs. Brayden Schnur | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Quentin Halys | 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
Eckental Challenger - dywanowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Daniel Masur | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Lukas Lacko | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Quentin Halys | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
12.10.18 Ćwierćfinał | vs. Dennis Novak | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.10.18 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Sergiy Stakhovsky | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |