MECZ
17.02.19 | Finał | Henri Laaksonen | Dudi Sela | 6-2, 6-4 | Bangkok Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Henri Laaksonen | Dudi Sela | |
1. podanie % | 29/42 (69%) | 33/57 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/29 (86%) | 21/33 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/13 (85%) | 11/24 (46%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/57 (44%) | 6/42 (14%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Henri Laaksonen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Henri Laaksonen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Henri Laaksonen | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Henri Laaksonen | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Henri Laaksonen | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Henri Laaksonen | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Henri Laaksonen | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Henri Laaksonen | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Henri Laaksonen | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Henri Laaksonen vs. Dudi Sela - Wzajemne mecze
17.02.19 | Finał | Henri Laaksonen | Dudi Sela | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Bangkok Challenger | twarda |
Henri Laaksonen form & Dudi Sela form
Henri Laaksonen - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Cem Ilkel | 2-6, 1-3, - Henri Laaksonen - krecz | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Domingues | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-2, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jesse Flores | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 0-5, - Henri Laaksonen - krecz | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Jeremy Jahn | 6-75, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Pavel Kotov | 0-6, - Henri Laaksonen - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda | vs. Marko Topo | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe Challenger - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Hady Habib | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Otto Virtanen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Jerome Kym | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Troisdorf Challenger - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
12.05.23 Ćwierćfinał | vs. Nicolas Kicker | - | szczegóły meczu | |
10.05.23 2. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Dominic Stricker | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Federico Gaio | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Mensik | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vilnius Challenger - halowa | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 2-6, 0-0, - Henri Laaksonen - krecz | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
02.02.23 2. runda | vs. Raphael Collignon | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Dudi Sela - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Zdenek Kolar | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Mario Vilella Martinez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
23.06.21 2. runda klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-64, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Stuart Parker | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-0, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
25.02.20 2. runda | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 0-1, - Dudi Sela - krecz | szczegóły meczu | |
Morelos Challenger - twarda | ||||
19.02.20 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Mitchell Krueger | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Zhe Li | 6-72, 3-5, - Dudi Sela - krecz | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
07.01.20 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
13.09.19 | vs. Markus Eriksson | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
08.09.19 Finał | vs. Jo-Wilfried Tsonga | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Lukas Rosol | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Illya Marchenko | 7-67, 4-0, Illya Marchenko - krecz | szczegóły meczu | |
03.09.19 2. runda | vs. Sem Verbeek | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Steven Diez | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
28.08.19 2. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Binghamton Challenger - twarda | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Mitchell Krueger | 6-1, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 3. runda | vs. Collin Altamirano | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.07.19 2. runda | vs. Strong Kirchheimer | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gatineau Challenger - twarda | ||||
18.07.19 3. runda | vs. Jason Murray Kubler | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.07.19 2. runda | vs. Michael Redlicki | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
10.07.19 2. runda | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - twarda | ||||
15.06.19 Półfinał | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 3-5, - Dudi Sela - krecz | szczegóły meczu | |
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Joao Menezes | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |