MECZ
27.06.19 | 2. runda | Haru Inoue | Ryota Tanuma | 6-2, 6-2 | M15 Anseong | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Haru Inoue | Ryota Tanuma | |
1. podanie % | 37/51 (73%) | 48/58 (83%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/37 (70%) | 21/48 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 4/10 (40%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/58 (57%) | 18/51 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/109 (61%) | 43/109 (39%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Haru Inoue | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
2-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Haru Inoue | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Haru Inoue | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Haru Inoue | 5-2 | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ryota Tanuma | |
0-0 | ||
Haru Inoue | 1-0 | |
2-0 | Ryota Tanuma | |
Haru Inoue | 3-0 | |
4-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Haru Inoue | 5-0 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-1 | Ryota Tanuma | |
0-0 | ||
Haru Inoue | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Haru Inoue vs. Ryota Tanuma - Wzajemne mecze
27.06.19 | 2. runda | Haru Inoue | Ryota Tanuma | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Anseong | ceglana |
26.06.18 | 2. runda | Haru Inoue | Ryota Tanuma | 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | Hong Kong | twarda |
04.06.18 | 1. runda | Haru Inoue | Ryota Tanuma | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Japan F7 | ceglana |
Haru Inoue form & Ryota Tanuma form
Haru Inoue - ostatnie mecze
M15 Austin - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Siem Woldeab | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Fayetteville - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Trent Bryde | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Justin Roberts | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Anseong - ceglana | ||||
30.06.19 Finał | vs. Cheong-Eui Kim | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.06.19 Półfinał | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Jean Thirouin | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Ryota Tanuma | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Sung Ha Yeon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Akishima - dywanowa | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Ryohei Tagata | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Soichiro Moritani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Karuizawa - ceglana | ||||
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Yuki Mochizuki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Kazuki Shimizu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Yunosuke Tanaka | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
USA F29 - ceglana | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Jan Zielinski | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Liam Draxl | 6-4, Liam Draxl - krecz | szczegóły meczu | |
Chinese Taipei - twarda | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Blake Ellis | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
04.07.18 2. runda | vs. Nicholas S. Hu | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.18 1. runda | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
27.06.18 Ćwierćfinał | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Ilija Vucic | 3-6, 6-3, 3-1, Ilija Vucic - krecz | szczegóły meczu | |
26.06.18 2. runda | vs. Ryota Tanuma | 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | |
Japan F8 - dywanowa | ||||
11.06.18 1. runda | vs. Sho Katayama | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Japan F7 - ceglana | ||||
07.06.18 2. runda | vs. Yuta Kawahashi | 6-3, 4-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
07.06.18 Ćwierćfinał | vs. Makoto Ochi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.18 1. runda | vs. Ryota Tanuma | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
USA F36 - ceglana | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.17 1. runda | vs. Mikhail Sokolovskiy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Ryota Tanuma - ostatnie mecze
M15 Yanagawa - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 1. runda | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - krecz | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
31.10.22 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.22 Klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.22 1. runda klasyf. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kashiwa - twarda | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |