MECZ
14.08.17 | 2. runda klasyf. | Harry Skinner | Luke Gerry | 6-0, 4-6, 7-64 | Netherlands F5 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Wielka Brytania
05.11.88, 35 lat
05.11.88, 35 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
05.10.92, 31 lat
05.10.92, 31 lat
Harry Skinner vs. Luke Gerry - Wzajemne mecze
14.08.17 | 2. runda klasyf. | Harry Skinner | Luke Gerry | 6-0, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | Netherlands F5 | ceglana |
Harry Skinner form & Luke Gerry form
Harry Skinner - ostatnie mecze
Netherlands F5 - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Luke Gerry | 6-0, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.08.17 Klasyf. | vs. Nico Mertens | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Mark-Flavius Andres | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Motvey Radionov | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Francisco Vittar | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Ron Idzon | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Motvey Radionov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.05.17 Klasyf. | vs. Shahar Elbaz | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Daniel Gorelik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Samuel Ferguson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.17 2. runda klasyf. | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F14 - twarda | ||||
04.04.16 1. runda klasyf. | vs. Felix Morck | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.04.16 2. runda klasyf. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F13 - twarda | ||||
28.03.16 Klasyf. | vs. Jordi Munoz-Abreu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.03.16 1. runda klasyf. | vs. Imran Aswat | 6-3, Imran Aswat - krecz | szczegóły meczu | |
28.03.16 2. runda klasyf. | vs. Nicholas Nugent | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F12 - twarda | ||||
21.03.16 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Brkic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Samuel Hodor | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F2 - twarda | ||||
29.02.16 | vs. Victor Poncelet | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F1 - twarda | ||||
22.02.16 | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-77, 0-3, - Harry Skinner - krecz | szczegóły meczu | |
Great Britain - twarda | ||||
07.09.15 1. runda | vs. Alexander Jhun | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.15 Klasyf. | vs. Mason Recci | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Tiran Sanghera | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F29 - twarda | ||||
20.10.14 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Karusevich | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F28 - twarda | ||||
13.10.14 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Karusevich | 6-1, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F27 - twarda | ||||
06.10.14 1. runda | vs. Danail Tarpov | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Great Britain - twarda | ||||
08.09.14 2. runda klasyf. | vs. Robbie Ridout | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Great Britain - twarda | ||||
01.09.14 2. runda klasyf. | vs. Robbie Ridout | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.09.14 2. runda | vs. George Coupland | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.09.14 Klasyf. | vs. Rhett Purcell | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Luke Gerry - ostatnie mecze
Belgium F12 - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Hidekazu Ina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Stijn Slump | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Poland F11 - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Krzysztof Mlazga | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Poland F10 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Dominik Langmajer | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F5 - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Harry Skinner | 0-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Marc Haelker | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Poland F8 - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Patryk Krolik | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Daniel Trcka | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Portugal F13 - twarda | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Pol Fernandez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F12 - twarda | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sergi Fontcuberta | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Netherlands F4 - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Mats Hermans | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F10 - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Bernardo Teixeira | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Mason Recci | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F24 - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Rasul Gojayev | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Mario Vilella Martinez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Oezen Usakli | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nikola Slavic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bosnia & - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Australia F5 - ceglana | ||||
30.03.15 1. runda klasyf. | vs. Omar Fields | 1-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.03.15 2. runda klasyf. | vs. Nikolai Storch | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Australia F4 - ceglana | ||||
23.03.15 1. runda klasyf. | vs. Ivan Goluza | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Australia F3 - trawiasta | ||||
09.03.15 1. runda klasyf. | vs. Dimitar Mirceski | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.15 2. runda klasyf. | vs. Mislav Bosnjak | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Australia F2 - twarda | ||||
02.03.15 1. runda klasyf. | vs. Paulis Pignata | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.15 2. runda klasyf. | vs. Stefan Vujic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.15 Klasyf. | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Australia F1 - twarda | ||||
23.02.15 1. runda klasyf. | vs. Alex Silcock | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Australia F10 - twarda | ||||
17.11.14 1. runda klasyf. | vs. Blade Fong | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Australia F9 - twarda | ||||
10.11.14 1. runda klasyf. | vs. Antoni Trajkovski | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.11.14 2. runda klasyf. | vs. Sean Carson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |