MECZ
27.11.17 | 1. runda klasyf. | Guy Michelevitz | Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | Israel F16 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
23.07.88, 35 lat
23.07.88, 35 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
16.11.99, 24 lat
16.11.99, 24 lat
Guy Michelevitz vs. Nir Vodavoz - Wzajemne mecze
27.11.17 | 1. runda klasyf. | Guy Michelevitz | Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F16 | twarda |
15.05.17 | 1. runda klasyf. | Nir Vodavoz | Guy Michelevitz | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | Israel F7 | twarda |
13.03.17 | 1. runda klasyf. | Nir Vodavoz | Guy Michelevitz | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F1 | twarda |
07.03.16 | Klasyf. | Guy Michelevitz | Nir Vodavoz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F4 | twarda |
07.09.15 | 2. runda | Guy Michelevitz | Nir Vodavoz | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F12 | twarda |
Guy Michelevitz form & Nir Vodavoz form
Guy Michelevitz - ostatnie mecze
Israel F13 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Yaron Guberman | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
17.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ross Watson | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Rotem Sobol | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ido Zerah | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Omer Touchmair | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Nevo Gabriely | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
28.04.18 2. runda klasyf. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F4 - twarda | ||||
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Alexis Canter | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Balazs Balassa | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Yankel Zemel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F1 - twarda | ||||
03.03.18 2. runda klasyf. | vs. Shahar Elbaz | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Marko Vejnovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F16 - twarda | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Aaron Schmid | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nir Vodavoz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Ram Kapach | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Ron Mansdorf | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Ram Kapach | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Daniel Dudockin | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Nir Vodavoz - ostatnie mecze
M15 Kfar - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
21.06.22 Klasyf. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kramsach - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Telfs - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tel - twarda | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austria F4 - ceglana | ||||
21.07.18 2. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |