MECZ
08.08.18 | 2. runda | Gustav Hansson | Mattias Siimar | 6-2, 6-2 | Finland F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gustav Hansson | Mattias Siimar | |
1. podanie % | 29/51 (57%) | 24/49 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/29 (66%) | 13/24 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/49 (59%) | 21/51 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/100 (59%) | 41/100 (41%) |
Double foul | 5 | 5 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Gustav Hansson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mattias Siimar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gustav Hansson | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Mattias Siimar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-0 | Mattias Siimar | |
Gustav Hansson | 4-1 | |
0-0, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Gustav Hansson | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Mattias Siimar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Gustav Hansson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Mattias Siimar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gustav Hansson | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Mattias Siimar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-1 | Mattias Siimar | |
0-0, 30-40 | ||
3-2 | Mattias Siimar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gustav Hansson | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Mattias Siimar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Estonia
03.02.98, 26 lat
03.02.98, 26 lat
Gustav Hansson vs. Mattias Siimar - Wzajemne mecze
08.08.18 | 2. runda | Gustav Hansson | Mattias Siimar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Finland F2 | ceglana |
Gustav Hansson form & Mattias Siimar form
Gustav Hansson - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.12.19 Półfinał | vs. Marko Miladinovic | - | szczegóły meczu | |
20.12.19 Ćwierćfinał | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.12.19 2. runda | vs. Vladimir Korolev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.19 1. runda | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Yurii Dzhavakian | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Peter Heller | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
30.09.19 1. runda | vs. Jesper De Jong | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Stockholm - halowa | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Christopher Heyman | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Aldin Setkic | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-75, 6-3, 6-78 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.09.19 1. runda | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ystad - ceglana | ||||
11.08.19 Finał | vs. August Holmgren | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.08.19 Półfinał | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Markus Eriksson | 3-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Carl Soderlund | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kalmar - ceglana | ||||
19.05.19 Półfinał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.19 Ćwierćfinał | vs. Bart Stevens | Bart Stevens - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Mark Whitehouse | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Karlskrona - ceglana | ||||
10.05.19 2. runda | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.05.19 Ćwierćfinał | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |
Mattias Siimar - ostatnie mecze
M15 Tallahassee - halowa | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Jake Van Emburgh | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Arcila | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
08.08.21 Finał | vs. Ergi Kirkin | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.21 Półfinał | vs. Vladimir Ivanov | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.08.21 Ćwierćfinał | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 1-0, Kenneth Raisma - krecz | szczegóły meczu | |
05.08.21 2. runda | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
07.11.20 Półfinał | vs. Yan Sabanin | 0-5, - Mattias Siimar - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Simon Freund | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Roni Mikael Hietaranta | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
21.11.19 1. runda | vs. Cannon Kingsley | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Roni Rikkonen | 5-7, 6-0, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Tomas Vanko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tadas Babelis | 6-2, 3-6, 13-15 | szczegóły meczu | |
Finland F2 - ceglana | ||||
08.08.18 2. runda | vs. Gustav Hansson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 1. runda | vs. Siim Troost | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Finland F1 - ceglana | ||||
02.08.18 Ćwierćfinał | vs. Patrik Niklas-Salminen | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.08.18 2. runda | vs. Hugo Pontico | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Estonia F1 - ceglana | ||||
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Matvey Minin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. George Botezan | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Italy F13 - ceglana | ||||
06.06.18 2. runda | vs. Hugo Grenier | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Manuel Mazza | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.06.18 Klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Paolo Dagnino | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Finland F3 - ceglana | ||||
15.08.17 1. runda | vs. Patrik Niklas-Salminen | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Finland F1 - ceglana | ||||
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Luca Gelhardt | 6-4, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu |