MECZ
03.03.20 | Klasyf. | Gustaf Strom | Christopher Patzanovsky | 6-2, 4-6, 10-6 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Szwecja
22.09.01, 22 lat
22.09.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
24.12.97, 26 lat
24.12.97, 26 lat
Gustaf Strom vs. Christopher Patzanovsky - Wzajemne mecze
03.03.20 | Klasyf. | Gustaf Strom | Christopher Patzanovsky | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Gustaf Strom form & Christopher Patzanovsky form
Gustaf Strom - ostatnie mecze
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Mathys Erhard | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Jindacek | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Paulo Knippling | 6-2, 4-2, Paulo Knippling - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
20.07.23 1. runda | vs. Milos Karol | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Rohseano | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Felipe Mikkelsen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Nino Ehrenschneider | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Frank | 1-6, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Velenje - ceglana | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-5, - Gustaf Strom - krecz | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Maj Tomac | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Zachary Eisinga | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Xavier Gabarro | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Goran Tufekcic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.20 1. runda | vs. Max Houkes | 5-7, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.02.20 Klasyf. | vs. Kazuki Shimizu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Christopher Patzanovsky - ostatnie mecze
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Denny Vojtischek | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Bluett | 5-7, - Christopher Patzanovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Alexandre Aubriot | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Venedikt Tsirikidze | 1-0, Venedikt Tsirikidze - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ryen Boudaoua | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Federico Bove | 7-68, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Mika Lipp | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Til Ole Li Zimmermann | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jurriaan Bol | 5-7, 2-4, - Christopher Patzanovsky - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Cian Maguire | 6-4, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Tim Heger | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 7-69 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Petr Nesterov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Vladimir Filip | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Novo | 3-6, 7-65, 3-0, Ignacio Novo - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo De Vincentis | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.10.22 2. runda klasyf. | vs. Antoine Berger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Diogo Morais | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 2. runda klasyf. | vs. Antoni Fabre | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Thorben Sannen | 7-65, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Frederiksberg - ceglana | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Vito Tonejc | 5-7, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. John Sperle | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Julian Kenzlers | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Palmanova - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 2-4, - Christopher Patzanovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Ostrava - halowa | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Bozo Barun | 6-73, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Leopold Zima | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Kai Lemstra | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |