MECZ
06.07.15 | Ćwierćfinał | Guillermo Rivera-Aranguiz | Arsenije Zlatanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | Serbia F4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Guillermo Rivera-Aranguiz vs. Arsenije Zlatanovic - Wzajemne mecze
06.07.15 | Ćwierćfinał | Guillermo Rivera-Aranguiz | Arsenije Zlatanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Serbia F4 | ceglana |
09.06.14 | 1. runda | Guillermo Rivera-Aranguiz | Arsenije Zlatanovic | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Serbia F1 | ceglana |
Guillermo Rivera-Aranguiz form & Arsenije Zlatanovic form
Guillermo Rivera-Aranguiz - ostatnie mecze
Santiago Challenger - ceglana | ||||
04.03.17 2. runda klasyf. | vs. Emilio Gomez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.17 1. runda klasyf. | vs. Simon Navarro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chile F8 - ceglana | ||||
20.12.16 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.12.16 1. runda | vs. Franco Agamenone | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chile F7 - ceglana | ||||
12.12.16 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Chile F6 - ceglana | ||||
06.12.16 1. runda | vs. Alex Blumenberg | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chile F5 - ceglana | ||||
29.11.16 1. runda | vs. Facundo Juarez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
05.11.16 1. runda klasyf. | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F11 - ceglana | ||||
25.10.16 1. runda | vs. Federico Coria | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
16.10.16 2. runda klasyf. | vs. Joao Pedro Sorgi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.16 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Urruticoechea | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Colombia F5 - ceglana | ||||
15.10.16 Półfinał | vs. Alejandro Gomez | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.16 Ćwierćfinał | vs. Michel Vernier | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.16 2. runda | vs. Alejandro Pena Silva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.16 1. runda | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Colombia F4 - twarda | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Sebastian Serrano | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Medellin Challenger - ceglana | ||||
25.09.16 Klasyf. | vs. Fernando Romboli | 7-62, 2-4, - Guillermo Rivera-Aranguiz - krecz | szczegóły meczu | |
24.09.16 2. runda klasyf. | vs. Pedro Uribe | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Germany F8 - ceglana | ||||
19.07.16 1. runda | vs. Matvey Khomentovskiy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
09.07.16 1. runda klasyf. | vs. Alberto Brizzi | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Argentina F9 - ceglana | ||||
04.06.16 Półfinał | vs. Juan Carlos Saez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.16 Ćwierćfinał | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.06.16 2. runda | vs. Mariano Kestelboim | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.05.16 1. runda | vs. Alexandre Tsuchiya | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Argentina F8 - ceglana | ||||
24.05.16 1. runda | vs. Juan Carlos Saez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F7 - ceglana | ||||
16.05.16 1. runda | vs. Gaston-Arturo Grimolizzi | 6-75, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F15 - ceglana | ||||
21.04.16 2. runda | vs. Frederico Gil | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.16 1. runda | vs. Filipp Kekercheni | 7-65, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tunisia F14 - ceglana | ||||
14.04.16 2. runda | vs. Kevin Krawietz | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.16 1. runda | vs. Adrian Bodmer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Arsenije Zlatanovic - ostatnie mecze
M25 Porec - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Andre Biro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Tomas Lanik | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Tommaso Roggero | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.03.21 2. runda klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-78, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Janicije Sasha Karic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Niels Visker | 0-2, - Arsenije Zlatanovic - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Omar El-Moslemany | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.11.20 Klasyf. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
17.09.20 1. runda | vs. Aldin Setkic | 6-2, 4-6, 2-0, - Arsenije Zlatanovic - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Koray Kirci | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Petar Pjevcevic | 4-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Marko Miladinovic | 6-1, 0-6, - Arsenije Zlatanovic - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Aziz Kijametovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.20 1. runda | vs. Boris Butulija | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.09.20 1. runda | vs. Marko Tepavac | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.20 1. runda | vs. Matias Zukas | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.20 1. runda | vs. Milan Drinic | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Viktor Troicki | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Aziz Kijametovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Pavle Daljev | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Tavilla | 0-5, - Arsenije Zlatanovic - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.11.19 Klasyf. | vs. Vladislav Ivanov | 5-7, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ilya Rudiukov | 6-79, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Leonardo Lopez Linquet | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu |