MECZ
18.09.19 | 1. runda | Guido Ivan Justo | Jose Olivares | 6-0, 7-5 | M15 Buenos | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Guido Ivan Justo | Jose Olivares | |
1. podanie % | 34/45 (76%) | 36/62 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/34 (76%) | 21/36 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/11 (64%) | 9/26 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/62 (52%) | 12/45 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Guido Ivan Justo | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Jose Olivares | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Guido Ivan Justo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Jose Olivares | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guido Ivan Justo | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Jose Olivares | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Guido Ivan Justo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jose Olivares | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Guido Ivan Justo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jose Olivares | |
0-0 | ||
Guido Ivan Justo | 2-2 | |
2-3 | Jose Olivares | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Guido Ivan Justo | 2-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Jose Olivares | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Guido Ivan Justo | 3-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Jose Olivares | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guido Ivan Justo | 5-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Jose Olivares | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Guido Ivan Justo vs. Jose Olivares - Wzajemne mecze
18.09.19 | 1. runda | Guido Ivan Justo | Jose Olivares | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Buenos | ceglana |
Guido Ivan Justo form & Jose Olivares form
Guido Ivan Justo - ostatnie mecze
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 0-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
San Miguel - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Valerio Aboian | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Maximo Zeitune | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 0-2, - Guido Ivan Justo - krecz | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Bruno Kuzuhara | 6-75, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gustavo Giudici | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tobias Franco | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Gonzalo Bueno | 7-64, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mathys Erhard | Mathys Erhard - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Noel Larwig | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
21.10.23 Finał | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Półfinał | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Jose Olivares - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Nicolas Kicker | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Nick Hardt | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Issei Okamura | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.02.21 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Eremin | 6-74, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Kristof Minarik | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Lui Maxted | 5-7, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Kristof Minarik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
10.12.20 2. runda | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
02.12.20 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-75, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
12.03.20 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, - Jose Olivares - krecz | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Ryotaro Matsumura | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Sysoev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. A.j. Catanzariti | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Alex Blumenberg | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Jan Choinski | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Fletcher Scott | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Mauricio Echazu | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Nick Hardt | 7-5, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Gage Brymer | 6-78, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Matthew Mendez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Orlando - ceglana | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Jesse Witten | 5-7, 6-70 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda | vs. Thiago Seyboth Wild | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - twarda | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Alex Blumenberg | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Półfinał | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.10.19 2. runda | vs. Yeudy Villar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |