MECZ
22.07.19 | 1. runda klasyf. | Guga Tavadze | Shonigmatjon Shofayziyev | 4-6, 6-1, 10-7 | M15 Telavi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gruzja
11.02.99, 25 lat
11.02.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Guga Tavadze vs. Shonigmatjon Shofayziyev - Wzajemne mecze
22.07.19 | 1. runda klasyf. | Guga Tavadze | Shonigmatjon Shofayziyev | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | M15 Telavi | ceglana |
Guga Tavadze form & Shonigmatjon Shofayziyev form
Guga Tavadze - ostatnie mecze
M25 Telavi - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Henadzi Hrabavets | 3-5, - Guga Tavadze - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Egor Matvievici | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Julian Cash | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Luka Januashvili | 4-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Charalampos Fouzas | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Dostanbek Tashbulatov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 Klasyf. | vs. Vito Dell'Elba | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ben Jones | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F16 - twarda | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Portugal F15 - twarda | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Zidario Quitomina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Georgia F3 - ceglana | ||||
24.07.18 2. runda klasyf. | vs. Oleg Besednikov | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Klim Kozyrev | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Philipp Aleksanyan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F5 - ceglana | ||||
08.06.15 Klasyf. | vs. Mykhailo Kvantaliani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Georgia F1 - ceglana | ||||
11.05.15 Klasyf. | vs. David Yedigaryan | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
11.05.15 1. runda | vs. Alexander Boborykin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.05.15 1. runda klasyf. | vs. Giorgi Loqapishvili | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Shonigmatjon Shofayziyev - ostatnie mecze
M15 Bukhara - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Timur Sottimov | 4-6, 7-5, 2-10 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Allanur Garryyev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-77, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andrey Nelich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Yehayan | 6-4, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | szczegóły meczu | |
15.07.19 Klasyf. | vs. Uladzislau Zhuk | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
17.06.19 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Olimjon Nabiev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sultan Narbekov | 6-75, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
Pakistan F2 - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.12.18 Klasyf. | vs. Barkat Khan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.18 2. runda klasyf. | vs. Hao Yuan Ng | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Igor Banicevic | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Pakistan F1 - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Sora Fukuda | 6-2, 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
02.12.18 Klasyf. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Thailand F7 - twarda | ||||
27.10.18 2. runda klasyf. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.18 1. runda klasyf. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Lucas Krainer | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Francesco Bessire | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Krishna Teja Ankam | 2-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |