MECZ
18.09.17 | 1. runda klasyf. | Grigoriy Korobeynikov | Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | Kazakhstan F6 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Uzbekistan
07.09.98, 25 lat
07.09.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Grigoriy Korobeynikov vs. Beibit Zhukayev - Wzajemne mecze
18.09.17 | 1. runda klasyf. | Grigoriy Korobeynikov | Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Kazakhstan F6 | ceglana |
Grigoriy Korobeynikov form & Beibit Zhukayev form
Grigoriy Korobeynikov - ostatnie mecze
M25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu |
Beibit Zhukayev - ostatnie mecze
Acapulco Challenger - twarda | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda | vs. Antoine Bellier | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cuernavaca Challenger - twarda | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Adam Walton | 6-73, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Christian Langmo | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Benjamin Lock | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mexico City - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Alexis Galarneau | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Benjamin Lock | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. James Duckworth | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vit Kopriva | 7-64, 3-6, 0-5, - Beibit Zhukayev - krecz | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Harold Mayot | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marcello Serafini | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lukas Klein | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hugo Gaston | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Kicker | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Patrick Kypson | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xiaofei Wang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Egor Gerasimov | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |