MECZ
16.09.19 | 1. runda klasyf. | Grigoriy Korobeynikov | Artem Zharkov | 6-1, 4-6, 10-7 | M15 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Grigoriy Korobeynikov | Artem Zharkov | |
1. podanie % | 36/62 (58%) | 42/74 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/36 (72%) | 30/42 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/26 (54%) | 9/32 (28%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/74 (47%) | 22/62 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/136 (55%) | 61/136 (45%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-1 | Artem Zharkov | |
0-0, 0-30 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Artem Zharkov | |
0-0 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Artem Zharkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Artem Zharkov | |
Grigoriy Korobeynikov | 2-1 | |
2-2 | Artem Zharkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Grigoriy Korobeynikov | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Artem Zharkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Grigoriy Korobeynikov | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Artem Zharkov | |
0-0 | ||
Grigoriy Korobeynikov | 4-5 | |
4-6 |
3 | ||
0-0 | Artem Zharkov | |
0-0, 1-0, 2-0, 4-1, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 7-6, 8-7 | ||
10-7 |
Uzbekistan
07.09.98, 25 lat
07.09.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
14.12.96, 27 lat
14.12.96, 27 lat
Grigoriy Korobeynikov vs. Artem Zharkov - Wzajemne mecze
16.09.19 | 1. runda klasyf. | Grigoriy Korobeynikov | Artem Zharkov | 6-1, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | M15 Shymkent | ceglana |
Grigoriy Korobeynikov form & Artem Zharkov form
Grigoriy Korobeynikov - ostatnie mecze
M25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu |
Artem Zharkov - ostatnie mecze
M15 Kazan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Andrey Uvarov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ken Onishi | 0-1, - Artem Zharkov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Daniele Catini | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Tomas Papik | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Britto | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jake Hersey | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Lucas Hellfritsch | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - twarda | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Giordan Kunz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F24 - twarda | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Oleg Khotkov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F23 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. David Poole | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Stepan Beresnev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |