MECZ
25.02.18 | 1. runda klasyf. | Grigoriy Korobeynikov | Adrian Exposito | 2-6, 7-5, 6-1 | Portugal F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Uzbekistan
07.09.98, 25 lat
07.09.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
30.06.96, 27 lat
30.06.96, 27 lat
Grigoriy Korobeynikov vs. Adrian Exposito - Wzajemne mecze
25.02.18 | 1. runda klasyf. | Grigoriy Korobeynikov | Adrian Exposito | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Portugal F2 | twarda |
Grigoriy Korobeynikov form & Adrian Exposito form
Grigoriy Korobeynikov - ostatnie mecze
M25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Girona - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Platja - ceglana | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Benicarlo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Loule - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Faro - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | szczegóły meczu |
Adrian Exposito - ostatnie mecze
M15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.19 Klasyf. | vs. Amr Elsayed | 7-65, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Dennis Katzenwadel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Faris Zakaryia | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Matvievici | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Simone Roncalli | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Iacopo Sada | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Belal Abou Taleb | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Giulio Colacioppo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-1, 6-78, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Nules - ceglana | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-3, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jose Llopis Chabrera | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Roja de - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Mauro De Maio | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Dimitriy Voronin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Samuel Guarin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gandia - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Noah Berry | 7-5, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 Klasyf. | vs. Pierre Delage | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Augusto Virgili | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Alessandro Coppini | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Merino | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. John Echeverria | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.04.19 Klasyf. | vs. Francisco Cabral | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |