Ukraina
17.04.00, 23 lat
17.04.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Nikita Alosha Ushakov vs. Gorazd Srbljak - Wzajemne mecze
04.02.19 | 1. runda klasyf. | Gorazd Srbljak | Nikita Alosha Ushakov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Nikita Alosha Ushakov form & Gorazd Srbljak form
Nikita Alosha Ushakov - ostatnie mecze
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Bellifemine | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Uros Polic | 5-7, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marcel Dzielo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Rohseano | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tanguy Genier | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poprad - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Nad | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 0-2, - Nikita Alosha Ushakov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alen Bill | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Palmanova - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jiri Cizek | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.22 2. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Connor Thomas Doig | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Federico Campana | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sabadell - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
02.08.22 Klasyf. | vs. Tom Gentzsch | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Kvits | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Adam Jurajda | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
21.06.22 Klasyf. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Bytom - ceglana | ||||
06.06.22 1. runda klasyf. | vs. Jakub Kroslak | 7-63, 2-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jakub Novak (2003) | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Henrique Rocha | 1-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Paul Valsecchi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Collin Altamirano | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Gorazd Srbljak - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Alex Bancila | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |