MECZ
08.12.18 | 1. runda klasyf. | Gorazd Srbljak | Ibrokhimjon Urinov | 6-0, 6-1 | Turkey F40 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
20.07.02, 21 lat
20.07.02, 21 lat
Gorazd Srbljak vs. Ibrokhimjon Urinov - Wzajemne mecze
08.12.18 | 1. runda klasyf. | Gorazd Srbljak | Ibrokhimjon Urinov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Turkey F40 | ceglana |
Gorazd Srbljak form & Ibrokhimjon Urinov form
Gorazd Srbljak - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Alex Bancila | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ibrokhimjon Urinov - ostatnie mecze
M25 Nur - twarda | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 Klasyf. | vs. Andrey Nelich | 4-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Pavel Verbin | 6-4, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Chernomaz | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Federico Bertuccioli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Mirgiiaz Mirdzhaliev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Daniel Litvinov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Alexander Igoshin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
17.06.19 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shahbaaz Khan | 0-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
26.04.19 2. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.19 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - ceglana | ||||
19.12.18 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
16.12.18 1. runda klasyf. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Azamat Lukmanov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
19.09.16 2. runda klasyf. | vs. Danila Arsenov | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |