MECZ
07.10.18 | 2. runda klasyf. | Gorazd Srbljak | Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 6-76, 6-1 | Turkey F31 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
21.10.95, 28 lat
21.10.95, 28 lat
Gorazd Srbljak vs. Aliaksandr Prudnikau - Wzajemne mecze
07.10.18 | 2. runda klasyf. | Gorazd Srbljak | Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | Turkey F31 | ceglana |
08.02.16 | 1. runda klasyf. | Gorazd Srbljak | Aliaksandr Prudnikau | 7-5, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | Switzerland F1 | dywanowa |
Gorazd Srbljak form & Aliaksandr Prudnikau form
Gorazd Srbljak - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Alex Bancila | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Aliaksandr Prudnikau - ostatnie mecze
M15 St. - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Andrey Kuznetsov | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.21 Klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Artur Shakhnubaryan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Grigory Kuklin | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Bo Cautaerts | 7-5, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Michael Zhu | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mirfayz Nizomov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Naesar Jewoor | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Victor Gurevich | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Zhanibek Temirtasov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Edan Leshem | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Michal Konecny | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Mikhail Yehayan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25+H Bydgoszcz - ceglana | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Petr Michnev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Vrba | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wels - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tomas Liska | 6-75, 0-3, - Aliaksandr Prudnikau - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |