MECZ
30.06.16 | Ćwierćfinał | Gonzalo Villanueva | Gaston-Arturo Grimolizzi | 6-0, 7-65 | Colombia F3 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gonzalo Villanueva | Gaston-Arturo Grimolizzi | |
1. podanie % | 37/50 (74%) | 60/94 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/37 (81%) | 35/60 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/13 (69%) | 13/34 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/94 (49%) | 11/50 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/144 (59%) | 59/144 (41%) |
Double foul | 0 | 12 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gonzalo Villanueva vs. Gaston-Arturo Grimolizzi - Wzajemne mecze
26.10.16 | 2. runda | Gonzalo Villanueva | Gaston-Arturo Grimolizzi | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Argentina F11 | ceglana |
30.06.16 | Ćwierćfinał | Gonzalo Villanueva | Gaston-Arturo Grimolizzi | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | Colombia F3 | ceglana |
08.09.14 | 2. runda | Gaston-Arturo Grimolizzi | Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | Argentina F17 | ceglana |
Gonzalo Villanueva form & Gaston-Arturo Grimolizzi form
Gonzalo Villanueva - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
16.12.23 Finał | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Półfinał | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Gaston-Arturo Grimolizzi - ostatnie mecze
Chile F1 - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-3, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.18 Klasyf. | vs. Nicolas Retamales | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Guillermo Aracena | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Jose Elias Yapur | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Argentina F7 - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Geronimo Espin Busleiman | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F6 - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Alberto Arreche | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F5 - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Michel Vernier | 7-63, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F1 - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Matias Zukas | 6-73, 0-2, - Gaston-Arturo Grimolizzi - krecz | szczegóły meczu | |
Turkey F12 - ceglana | ||||
30.03.17 2. runda | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.17 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F11 - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Maxim Turyev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.17 Klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chile F6 - ceglana | ||||
06.12.16 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Argentina F13 - ceglana | ||||
08.11.16 1. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri | 1-5, - Gaston-Arturo Grimolizzi - krecz | szczegóły meczu | |
Argentina F12 - ceglana | ||||
02.11.16 2. runda | vs. Carlos Eduardo Severino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.16 1. runda | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Argentina F11 - ceglana | ||||
26.10.16 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.16 1. runda | vs. Francisco Vittar | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
15.10.16 1. runda klasyf. | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F27 - twarda | ||||
06.10.16 2. runda | vs. Lloyd Harris | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.16 1. runda | vs. Georg Winkler | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F26 - ceglana | ||||
29.09.16 2. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.09.16 1. runda | vs. Franco Feitt | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Egypt F25 - ceglana | ||||
21.09.16 1. runda | vs. Jaroslav Pospisil | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F24 - ceglana | ||||
17.09.16 Półfinał | vs. Jaroslav Pospisil | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.16 Ćwierćfinał | vs. Mohamed Abdel-Aziz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.16 2. runda | vs. Mohamed Sorour | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |