MECZ
28.09.18 | Półfinał | Gonzalo Villanueva | Conner Huertas Del Pino | 6-3, 3-6, 6-3 | Peru F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gonzalo Villanueva | Conner Huertas Del Pino | |
1. podanie % | 51/87 (59%) | 67/96 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/51 (69%) | 39/67 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/36 (58%) | 18/29 (62%) |
Zdobyte break-ball | 3/14 (21%) | 2/10 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/96 (41%) | 31/87 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/183 (52%) | 88/183 (48%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Gonzalo Villanueva | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Gonzalo Villanueva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Gonzalo Villanueva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
Gonzalo Villanueva | 0-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
1-2 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 40-30[BP] | ||
2-2 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gonzalo Villanueva | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gonzalo Villanueva | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Gonzalo Villanueva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gonzalo Villanueva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gonzalo Villanueva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Conner Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gonzalo Villanueva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gonzalo Villanueva vs. Conner Huertas Del Pino - Wzajemne mecze
18.03.24 | Klasyf. | Gonzalo Villanueva | Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Asuncion Challenger | ceglana |
28.09.18 | Półfinał | Gonzalo Villanueva | Conner Huertas Del Pino | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Peru F1 | ceglana |
Gonzalo Villanueva form & Conner Huertas Del Pino form
Gonzalo Villanueva - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
16.12.23 Finał | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Półfinał | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Conner Huertas Del Pino - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Simon Freund | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mateus Alves | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Igor Gimenez | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Renzo Olivo | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 2-6, 1-5, - Conner Huertas Del Pino - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Justin Roberts | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Jose Gandini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lyon Challenger - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-62, 6-73 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
03.05.23 2. runda | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |