MECZ
29.09.18 | Finał | Gonzalo Villanueva | Arklon Huertas Del Pino | 6-0, 6-3 | Peru F1 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gonzalo Villanueva | Arklon Huertas Del Pino | |
1. podanie % | 33/44 (75%) | 27/45 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/33 (79%) | 14/27 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/11 (73%) | 7/18 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/45 (53%) | 10/44 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Arklon Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Arklon Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Arklon Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Arklon Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 1-1 | |
Gonzalo Villanueva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Arklon Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Arklon Huertas Del Pino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 5-3 | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gonzalo Villanueva vs. Arklon Huertas Del Pino - Wzajemne mecze
05.10.18 | Ćwierćfinał | Gonzalo Villanueva | Arklon Huertas Del Pino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Peru F2 | ceglana |
29.09.18 | Finał | Gonzalo Villanueva | Arklon Huertas Del Pino | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Peru F1 | ceglana |
10.09.18 | 1. runda | Gonzalo Villanueva | Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Argentina F5 | ceglana |
Gonzalo Villanueva form & Arklon Huertas Del Pino form
Gonzalo Villanueva - ostatnie mecze
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Miguel - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Collarini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Mariano Kestelboim | 6-0, 5-2, Mariano Kestelboim - krecz | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Florianopolis Challenger - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Punta - ceglana | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Arklon Huertas Del Pino - ostatnie mecze
Buenos Aires - ceglana | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Valerio Aboian | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Igor Gimenez | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Oliver Crawford | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Vitek Horak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Wilson Leite | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 2. runda | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-71, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.23 1. runda | vs. Luis Britto | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Ignacio Buse | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ramiro Amarilla | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Arequipa - ceglana | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Frazier Rengifo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |