MECZ
23.11.17 | 2. runda | Gonzalo Escobar | Sergio Luis Hernandez Ramirez | 6-3, 6-3 | Mexico F6 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Gonzalo Escobar | Sergio Luis Hernandez Ramirez | |
1. podanie % | 35/53 (66%) | 30/44 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/35 (86%) | 19/30 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 9/14 (64%) |
Zdobyte break-ball | 3/4 (75%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 16/44 (36%) | 13/53 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/97 (58%) | 41/97 (42%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kolumbia
28.08.99, 24 lat
10258 $
28.08.99, 24 lat
10258 $
Gonzalo Escobar vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez - Wzajemne mecze
28.11.17 | 1. runda | Gonzalo Escobar | Sergio Luis Hernandez Ramirez | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Mexico F7 | twarda |
23.11.17 | 2. runda | Gonzalo Escobar | Sergio Luis Hernandez Ramirez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Mexico F6 | twarda |
Gonzalo Escobar form & Sergio Luis Hernandez Ramirez form
Gonzalo Escobar - ostatnie mecze
Phoenix Challenger - twarda | ||||
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
17.07.21 1. runda klasyf. | vs. Roberto Marcora | 6-1, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
05.01.21 1. runda klasyf. | vs. Roberto Quiroz | 4-6, 7-66, 5-7 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
19.11.20 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.20 1. runda | vs. Diego Hidalgo | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
22.02.20 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Newport Beach - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Roberto Quiroz | 1-5, - Gonzalo Escobar - krecz | szczegóły meczu | |
Bangkok Challenger - twarda | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bangkok Challenger - twarda | ||||
12.01.20 1. runda | vs. Filip Peliwo | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Houston Challenger - twarda | ||||
15.11.19 3. runda | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 2. runda | vs. Darian King | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda | vs. Evan Zhu | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
17.10.19 3. runda | vs. Taro Daniel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 2. runda | vs. Donald Young | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Sebastian Korda | 6-71, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Tommy Paul | 4-6, 6-1, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.09.19 3. runda | vs. Mikael Torpegaard | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
24.09.19 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda | vs. Roy Smith | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
18.09.19 2. runda | vs. Donald Young | 2-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Genova Challenger - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
28.08.19 2. runda | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Fabien Reboul | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
L'Aquila Challenger - ceglana | ||||
20.08.19 2. runda | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda | vs. Francesco Forti | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
20.07.19 1. runda klasyf. | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 6-4, 6-71, 6-77 | szczegóły meczu |
Sergio Luis Hernandez Ramirez - ostatnie mecze
Bogota Challenger - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cundinamarca - ceglana | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Johan Alexander Rodriguez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Fletcher Scott | 5-7, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
M25 Medellin - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ibague - ceglana | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Guayaquil - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Farzin Danny Amiri | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Portoviejo - ceglana | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Tristan Mccormick | 6-72, 7-65, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 2. runda klasyf. | vs. Lorenzo Ramon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Alan Kohen | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
07.06.21 1. runda klasyf. | vs. Enmanuel Munoz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
01.06.21 2. runda klasyf. | vs. Mark Mandlik | 4-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jakub Novak | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.08.20 1. runda | vs. Alejandro Gonzalez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Eduardo Struvay | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Michael Beltran Rubio | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Juan Montes | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Maximiliano Estevez | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Rikhardt Bierman | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Pirolt | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Alec Adamson | 0-3, - Sergio Luis Hernandez Ramirez - krecz | szczegóły meczu | |
Panama F4 - ceglana | ||||
19.11.18 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bolivia F3 - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Federico Zeballos | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bolivia F2 - ceglana | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Franco Capalbo | 1-6, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bolivia F1 - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Jose Pereira | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu |