MECZ
25.05.17 | 2. runda | Goncalo Oliveira | Vladislav Melnic | 6-3, 6-2 | Romania F2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Goncalo Oliveira | Vladislav Melnic | |
1. podanie % | 44/68 (65%) | 38/73 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/44 (77%) | 22/38 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/24 (46%) | 17/35 (49%) |
Zdobyte break-ball | 3/10 (30%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/73 (47%) | 23/68 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/141 (56%) | 62/141 (44%) |
Double foul | 4 | 8 |
Asy | 0 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
23.06.99, 24 lat
13382 $
23.06.99, 24 lat
13382 $
Goncalo Oliveira vs. Vladislav Melnic - Wzajemne mecze
25.05.17 | 2. runda | Goncalo Oliveira | Vladislav Melnic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Romania F2 | ceglana |
Goncalo Oliveira form & Vladislav Melnic form
Goncalo Oliveira - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Gianluca Mager | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
09.03.24 Ćwierćfinał | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 7-62, 6-73 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Nerman Fatic | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Lucas Pouille | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Emile Hudd | 6-75, 2-3, - Goncalo Oliveira - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Zachary Viiala | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Moerani Bouzige | 6-74, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jie Cui | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Andre Ilagan | 3-6, - Goncalo Oliveira - krecz | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matteo Lavizzari | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Thantub Suksumrarn | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jimmy Yang | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Tanguy Genier | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Vladislav Melnic - ostatnie mecze
M15 Boca - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mikel Anderson | - Vladislav Melnic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Winston - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Dhakshineswar Suresh | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Peter Alam | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Maia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Giacomini | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Federico Salomone | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-75, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Peter Cervenak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Martinez Arjona | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Linghao Zhang | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Paul Ender | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Kyle Seelig | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Jody Maginley | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Marko Stakusic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Los - twarda | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Fnu Nidunjianzan | 6-1, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Cannon Kingsley | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.21 Klasyf. | vs. Tomas Salgado | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
06.10.21 Klasyf. | vs. Jonathan Sorbo | 6-75, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Fayetteville - twarda | ||||
21.09.21 1. runda klasyf. | vs. Kody Pearson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Bogdan Borza | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Belgrade - ceglana | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Luka Vukovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.06.21 Klasyf. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-75, 6-4, 10-2 | szczegóły meczu |