MECZ
09.01.19 | 1. runda klasyf. | Go Soeda | Sebastian Korda | 6-1, 6-2 | Melbourne | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Go Soeda | Sebastian Korda | |
1. podanie % | 30/37 (81%) | 34/57 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/30 (90%) | 20/34 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/7 (29%) | 6/23 (26%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/57 (54%) | 8/37 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sebastian Korda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Go Soeda | 1-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Go Soeda | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Sebastian Korda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Sebastian Korda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sebastian Korda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sebastian Korda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Sebastian Korda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Sebastian Korda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Go Soeda vs. Sebastian Korda - Wzajemne mecze
09.01.19 | 1. runda klasyf. | Go Soeda | Sebastian Korda | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
Go Soeda form & Sebastian Korda form
Go Soeda - ostatnie mecze
Tokyo - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
21.03.22 1. runda | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
11.03.22 Półfinał | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.22 Ćwierćfinał | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.22 2. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.22 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
12.02.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
26.01.22 2. runda | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.22 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
06.01.22 2. runda | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.22 1. runda | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
19.11.21 Ćwierćfinał | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.21 2. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
10.11.21 2. runda | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.11.21 1. runda | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
03.11.21 2. runda | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.21 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.21 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu |
Sebastian Korda - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
25.03.24 3. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 2. runda | vs. Roberto Bautista Agut | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
11.03.24 3. runda | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 2. runda | vs. Roman Safiullin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andrey Rublev | 4-6, 3-4, - Sebastian Korda - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Pavel Kotov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Grigor Dimitrov | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 6-3, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
01.02.24 Rubber 1 | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Andrey Rublev | 2-6, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Quentin Halys | 6-4, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4, 2-6, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
12.01.24 Półfinał | vs. Jiri Lehecka | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 7-610 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Yannick Hanfmann | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ben Shelton | 6-710, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
10.10.23 4. runda | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.10.23 3. runda | vs. Daniil Medvedev | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.10.23 2. runda | vs. Bu Yunchaokete | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
03.10.23 Finał | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Półfinał | vs. Hamad Medjedovic | 6-78, 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tallon Griekspoor | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.23 2. runda | vs. Nuno Borges | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 7-65, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu |