MECZ
20.06.19 | 3. runda | Go Soeda | Marius Copil | 7-65, 6-3 | Ilkley Challenger | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Go Soeda | Marius Copil | |
1. podanie % | 47/71 (66%) | 47/73 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/47 (79%) | 35/47 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/24 (58%) | 12/26 (46%) |
Zdobyte break-ball | 2/6 (33%) | 0/10 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/73 (36%) | 20/71 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/144 (53%) | 67/144 (47%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Go Soeda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Go Soeda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Go Soeda | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Go Soeda | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Go Soeda | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Marius Copil | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Go Soeda | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Go Soeda | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Go Soeda | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Go Soeda | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Marius Copil | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Marius Copil | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Go Soeda | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Marius Copil | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Go Soeda vs. Marius Copil - Wzajemne mecze
20.06.19 | 3. runda | Go Soeda | Marius Copil | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | Ilkley Challenger | trawiasta |
24.08.16 | 1. runda klasyf. | Go Soeda | Marius Copil | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | New York | twarda |
16.05.16 | 1. runda klasyf. | Marius Copil | Go Soeda | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
18.08.15 | 1. runda | Marius Copil | Go Soeda | Marius Copil - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | Vancouver Challenger | twarda |
15.02.12 | 1. runda | Go Soeda | Marius Copil | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Bergamo Challenger | halowa |
Go Soeda form & Marius Copil form
Go Soeda - ostatnie mecze
Tokyo - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
21.03.22 1. runda | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
11.03.22 Półfinał | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.22 Ćwierćfinał | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.22 2. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.22 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
12.02.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
26.01.22 2. runda | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.22 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
06.01.22 2. runda | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.22 1. runda | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
19.11.21 Ćwierćfinał | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.21 2. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
10.11.21 2. runda | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.11.21 1. runda | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
03.11.21 2. runda | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.21 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.21 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu |
Marius Copil - ostatnie mecze
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Gea | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Lucas Poullain | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Stefanos Tsitsipas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Henri Squire | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Lloyd Harris | 7-64, 6-77, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Altug Celikbilek | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yanki Erel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
12.01.24 Półfinał | vs. Martin Damm | 3-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 6-76, 7-67 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Matteo Martineau | 7-65, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Adrian Andreev | 6-2, 6-75, 7-66 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Marvin Moeller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Nerman Fatic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tim Handel | 6-4, 7-612 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Robert Strombachs | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
15.09.23 | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Yshai Oliel | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 2. runda | vs. Marc Polmans | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
30.07.23 Finał | vs. Hernan Casanova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |