MECZ
16.08.19 | Ćwierćfinał | Go Soeda | Enzo Couacaud | 7-63, 3-6, 6-4 | Vancouver Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Go Soeda | Enzo Couacaud | |
1. podanie % | 59/100 (59%) | 48/84 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/59 (71%) | 36/48 (75%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/41 (56%) | 24/36 (67%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/84 (29%) | 35/100 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/184 (48%) | 95/184 (52%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 7 | 12 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Go Soeda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Enzo Couacaud | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Go Soeda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Enzo Couacaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Enzo Couacaud | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Go Soeda | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Enzo Couacaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Enzo Couacaud | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Go Soeda | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Enzo Couacaud | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Go Soeda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Go Soeda | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Enzo Couacaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-2 | Enzo Couacaud | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Go Soeda | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Enzo Couacaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Go Soeda | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Enzo Couacaud | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Go Soeda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Enzo Couacaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Enzo Couacaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Enzo Couacaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Enzo Couacaud | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Enzo Couacaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Go Soeda vs. Enzo Couacaud - Wzajemne mecze
16.08.19 | Ćwierćfinał | Go Soeda | Enzo Couacaud | 7-63, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Vancouver Challenger | twarda |
Go Soeda form & Enzo Couacaud form
Go Soeda - ostatnie mecze
Tokyo - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
21.03.22 1. runda | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
11.03.22 Półfinał | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.22 Ćwierćfinał | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.22 2. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.22 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
12.02.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
26.01.22 2. runda | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.22 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
06.01.22 2. runda | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.22 1. runda | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
19.11.21 Ćwierćfinał | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.21 2. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
10.11.21 2. runda | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.11.21 1. runda | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
03.11.21 2. runda | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.21 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.21 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu |
Enzo Couacaud - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Andrea Collarini | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Emilio Gomez | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 7-66, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Valentin Vacherot | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Dalibor Svrcina | 6-4, 5-7, 4-1, Dalibor Svrcina - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Bernard Tomic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
06.01.24 Finał | vs. Arthur Cazaux | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Półfinał | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Hugo Gaston | 6-74, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Marc Polmans | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Ernesto Escobedo | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Mili Poljicak | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Federico Agustin Gomez | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Aidan Mayo | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Jiri Vesely | 7-5, 3-6, 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Winnipeg Challenger - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Collarini | 7-67, 7-62 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Jeff Wolf | 5-7, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.06.23 Klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 2-6, 6-4, 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hyeon Chung | 6-1, 2-0, Hyeon Chung - krecz | szczegóły meczu |