MECZ
05.09.18 | 1. runda | Go Soeda | Alessandro Bega | 7-5, 7-5 | Zhangjiagang Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Go Soeda | Alessandro Bega | |
1. podanie % | 53/88 (60%) | 55/89 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/53 (70%) | 34/55 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/35 (49%) | 17/34 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 2/10 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/89 (43%) | 34/88 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/177 (52%) | 85/177 (48%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Go Soeda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Go Soeda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Go Soeda | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Go Soeda | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Go Soeda | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Go Soeda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Go Soeda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Go Soeda | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Go Soeda | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Go Soeda | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Go Soeda | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Go Soeda vs. Alessandro Bega - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Go Soeda | Alessandro Bega | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Zhangjiagang Challenger | twarda |
24.02.16 | 2. runda | Go Soeda | Alessandro Bega | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Kyoto Challenger | halowa |
Go Soeda form & Alessandro Bega form
Go Soeda - ostatnie mecze
Tokyo - twarda | ||||
01.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb Challenger - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
21.03.22 1. runda | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey Challenger - twarda | ||||
11.03.22 Półfinał | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.22 Ćwierćfinał | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.22 2. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.22 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
12.02.22 1. runda klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
26.01.22 2. runda | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.22 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Traralgon Challenger - twarda | ||||
06.01.22 2. runda | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.22 1. runda | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
19.11.21 Ćwierćfinał | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.21 2. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
10.11.21 2. runda | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.11.21 1. runda | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
03.11.21 2. runda | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.21 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
22.09.21 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
13.09.21 1. runda | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu |
Alessandro Bega - ostatnie mecze
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kyiv Challenger - ceglana | ||||
07.09.21 1. runda | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Lesa - ceglana | ||||
29.08.21 Finał | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.21 Półfinał | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.08.21 1. runda | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - krecz | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
26.07.21 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Gaiba - trawiasta | ||||
11.06.21 Ćwierćfinał | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.21 2. runda | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
23.05.21 Finał | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 Półfinał | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |