MECZ
05.09.18 | 2. runda | Giulio Zeppieri | Timofey Skatov | 6-0, 6-1 | U.S. Open | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
Giulio Zeppieri | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 30-0 | ||
Giulio Zeppieri | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-30 | ||
Giulio Zeppieri | 5-0 | |
0-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 30-30 | ||
Giulio Zeppieri | 1-0 | |
0-0, 30-15 | ||
2-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0 | ||
Giulio Zeppieri | 3-0 | |
0-0, 15-15 | ||
4-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 30-30 | ||
Giulio Zeppieri | 4-1 | |
0-0, 30-30 | ||
5-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Giulio Zeppieri vs. Timofey Skatov - Wzajemne mecze
24.08.21 | 1. runda | Giulio Zeppieri | Timofey Skatov | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Barletta Challenger | ceglana |
05.09.18 | 2. runda | Giulio Zeppieri | Timofey Skatov | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | U.S. Open | twarda |
Giulio Zeppieri form & Timofey Skatov form
Giulio Zeppieri - ostatnie mecze
Dubai - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Arthur Cazaux | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
11.02.24 Klasyf. | vs. Zizou Bergs | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Roberto Bautista Agut | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Zhizhen Zhang | 7-67, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Hugo Grenier | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Cameron Norrie | 6-3, 7-64, 2-6, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Dusan Lajovic | 6-3, 3-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Pablo Cuevas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 Klasyf. | vs. Dominic Thiem | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Omar Jasika | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Hugo Gaston | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 3-1, Antoine Escoffier - krecz | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Benjamin Bonzi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hugo Grenier | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Damir Dzumhur | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Fery | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Gabriel Diallo | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Michael Mmoh | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Timofey Skatov - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - krecz | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
23.07.23 Klasyf. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |