MECZ
20.02.14 | 2. runda | Gilles Muller | Egor Gerasimov | 6-4, 6-4 | Astana Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Gilles Muller | Egor Gerasimov | |
1. podanie % | 39/47 (83%) | 62/78 (79%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/39 (90%) | 38/62 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/8 (63%) | 9/16 (56%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/78 (40%) | 7/47 (15%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 8 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gilles Muller vs. Egor Gerasimov - Wzajemne mecze
20.02.14 | 2. runda | Gilles Muller | Egor Gerasimov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Astana Challenger | halowa |
Gilles Muller form & Egor Gerasimov form
Gilles Muller - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Lorenzo Sonego | 6-72, 7-69, 7-5, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vancouver Challenger - twarda | ||||
15.08.18 2. runda | vs. Yannick Maden | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Quentin Halys | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Newport - trawiasta | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Marcel Granollers | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Marcos Baghdatis | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Wimbledon - trawiasta | ||||
05.07.18 2. runda | vs. Philipp Kohlschreiber | 6-76, 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.07.18 1. runda | vs. Michael Mmoh | 7-5, 4-6, 7-67, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
25.06.18 1. runda | vs. John Millman | 7-65, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
20.06.18 2. runda | vs. Marin Cilic | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.18 1. runda | vs. Denis Shapovalov | 7-67, 7-66 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Matthew Ebden | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.18 1. runda | vs. Ernests Gulbis | 6-2, 4-6, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
14.05.18 1. runda | vs. Aljaz Bedene | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Estoril - ceglana | ||||
02.05.18 2. runda | vs. Frances Tiafoe | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monte-Carlo - ceglana | ||||
17.04.18 2. runda | vs. Alexander Zverev | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.18 1. runda | vs. Florian Mayer | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
07.04.18 Rubber 1 | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.18 2. runda | vs. Mikhail Youzhny | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
11.03.18 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
22.02.18 2. runda | vs. Nicolas Mahut | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.18 1. runda | vs. Sergiy Stakhovsky | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
13.02.18 1. runda | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
09.02.18 Ćwierćfinał | vs. Marius Copil | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.18 2. runda | vs. Andreas Seppi | 4-6, 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.18 3. runda | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-74, 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.01.18 2. runda | vs. Malek Jaziri | 7-5, 6-4, 6-75, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.18 1. runda | vs. Federico Delbonis | 7-5, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sydney - twarda | ||||
11.01.18 Ćwierćfinał | vs. Benoit Paire | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.18 2. runda | vs. John Millman | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu |
Egor Gerasimov - ostatnie mecze
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - krecz | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |