MECZ
10.07.18 | 2. runda | Gilbert Klier Junior | Sergey Fomin | 6-2, 6-4 | Wimbledon (juniors) | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 4-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Gilbert Klier Junior | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Sergey Fomin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gilbert Klier Junior vs. Sergey Fomin - Wzajemne mecze
10.07.18 | 2. runda | Gilbert Klier Junior | Sergey Fomin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Wimbledon (juniors) | trawiasta |
Gilbert Klier Junior form & Sergey Fomin form
Gilbert Klier Junior - ostatnie mecze
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - krecz | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
08.09.23 2. runda | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
04.09.23 Finał | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - krecz | szczegóły meczu |
Sergey Fomin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Półfinał | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Finał | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.23 2. runda | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |