MECZ
13.06.19 | 2. runda | Gilbert Klier Junior | Roee Benya | 2-6, 6-4, 6-0 | M15 Akko | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Gilbert Klier Junior | Roee Benya | |
1. podanie % | 59/96 (61%) | 35/79 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/59 (58%) | 20/35 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/37 (49%) | 17/44 (39%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 5/13 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/79 (53%) | 44/96 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/175 (54%) | 81/175 (46%) |
Double foul | 6 | 9 |
Asy | 6 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gilbert Klier Junior | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Gilbert Klier Junior | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Roee Benya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Roee Benya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
18.02.00, 24 lat
18.02.00, 24 lat
Gilbert Klier Junior vs. Roee Benya - Wzajemne mecze
13.06.19 | 2. runda | Gilbert Klier Junior | Roee Benya | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Akko | twarda |
Gilbert Klier Junior form & Roee Benya form
Gilbert Klier Junior - ostatnie mecze
Punta Del - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - krecz | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
08.09.23 2. runda | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
04.09.23 Finał | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - krecz | szczegóły meczu |
Roee Benya - ostatnie mecze
M25 Afula - twarda | ||||
11.11.21 Ćwierćfinał | vs. Filip Peliwo | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.21 2. runda | vs. Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Charles Minc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Marat Deviatiarov | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Yoni Bidny | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Asaf Schwartz | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Stefan Simeunovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Igor Smilansky | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Chiswick - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Demetris Azoides | 6-76, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Yankel Zemel | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Robertas Vrzesinski | 4-6, 7-63, 12-10 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Benjamin Niv | 7-67, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Cosmin Ontica | 7-66, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |