Izrael
28.04.00, 23 lat
28.04.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
25.04.00, 23 lat
25.04.00, 23 lat
Gilad Tamar vs. Ori Maior - Wzajemne mecze
12.06.17 | 1. runda klasyf. | Gilad Tamar | Ori Maior | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Israel F10 | twarda |
Gilad Tamar form & Ori Maior form
Gilad Tamar - ostatnie mecze
M25 Netanya - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
12.08.19 Klasyf. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Ori Maior - ostatnie mecze
M15 Ramat - twarda | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Igor Smilansky | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Samer Al Tori | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ben Patael | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Tal Goldengoren | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Roi Ginat | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Alexis Canter | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 Klasyf. | vs. Rotem Sobol | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 7-62, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Yam Ziv | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Israel F11 - twarda | ||||
25.06.18 Klasyf. | vs. Noah Schachter | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ido Salem | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F10 - twarda | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Israel F9 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Barnaby Smith | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 1-0, Zeki Horoz - krecz | szczegóły meczu | |
Israel F8 - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Orel Ovil | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Guy Feigin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Israel F6 - twarda | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Dor Wertheimer | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Eitan Dray | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Shadi Al Tori | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Israel F5 - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.04.18 Klasyf. | vs. Nikolay Kolobaev | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.04.18 2. runda klasyf. | vs. Tzachi Cohen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Israel F3 - twarda | ||||
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Tristan Da Lio | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F2 - twarda | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alexis Canter | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Israel F18 - twarda | ||||
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F17 - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Shay Buchnik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |