MECZ
29.04.18 | Klasyf. | Gilad Tamar | Alexey Aleshchev | 3-6, 6-4, 6-4 | Israel F5 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
28.04.00, 23 lat
28.04.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
28.12.98, 25 lat
28.12.98, 25 lat
Gilad Tamar vs. Alexey Aleshchev - Wzajemne mecze
08.10.18 | Klasyf. | Gilad Tamar | Alexey Aleshchev | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Israel F13 | twarda |
29.04.18 | Klasyf. | Gilad Tamar | Alexey Aleshchev | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Israel F5 | twarda |
13.03.18 | Klasyf. | Alexey Aleshchev | Gilad Tamar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Israel F2 | twarda |
Gilad Tamar form & Alexey Aleshchev form
Gilad Tamar - ostatnie mecze
M25 Netanya - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
12.08.19 Klasyf. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Targu - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Alexey Aleshchev - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Dian Nedev | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hank Hill | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Manuel Paniagua | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Toby Martin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Xavier Lawrence | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Jose Matos Fermin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Wesley - twarda | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vadym Ursu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Giacomo Revelli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Bird | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Pavel Verbin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dmytro Shirokyi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Philip Henning | 2-6, 0-3, - Alexey Aleshchev - krecz | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yi Ke Li | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cedric Stanke | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joe Leather | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Federico Salomone | 6-3, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Roy Keegan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Boris Stojanovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ognjen Jagrovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Giammarco Gandolfi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Haralampije Toskic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Addis - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jakub Katuch | 4-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Akram El Sallaly | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu |